Neler yeni

Çözüldü Anemone 3.0 uncover deb

Profhi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Airlife arkadaşımız sorunumu halletti..

iOS 12.1.2 jb anemone sorunsuz hatasız resping sorunu olmadan çalışmakta. Teşekkürler

@AirLife

Son düzenleme:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şuan çalışmıyor paylaşılsa da kullanamazsınız. Yeniden kurulmuyor, kurulu olanlar kaldırmasın.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Coolstar ın yaptığı bir değişikten dolayı yamayı kuramıyor paket yakında SnowBoard güncellenecek bekleyin.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şuan imkansız dostum bence fazla eşelemeyin yakın zamanda snowboard anemone kadar olacak zaten
Yok hocam başka repoda gördüm. Deneyim bi dedim çalışıyor 12’de sorun yok. Ama yine de kullanmıyorum ne olur ne olmaz.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yok hocam başka repoda gördüm. Deneyim bi dedim çalışıyor 12’de sorun yok. Ama yine de kullanmıyorum ne olur ne olmaz.
Aynen aman diyim tedbiri elden bırakmayın yapımcısı uyarlamamışsa hiç gerek yok.

mali76

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
snowboard da en çok gıcık olduğum şey temanın uygulamadan önce önizlemesini göremiyorsun

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
snowboard da en çok gıcık olduğum şey temanın uygulamadan önce önizlemesini göremiyorsun
iki temayi karıştırıp ikisininde özelliklerini kullanabiliyorsun ve gelecek güncelleme ile efsane olacak. Beklemedeyiz...

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Çok dert değil temayı açar açmaz etkinleşiyor zaten önizleme yerine anında canlısı...

Tips
Tips
Üst Alt