Neler yeni

android pişmanlığım

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba. Geri döndüm :) Bunu sohbet muhabbet yerine yazıyorum ki sıkılanlar okuyabilir.

Bu zamana kadar hep iphone kullanmıştım ki geçen yazın sonuna kadar -Özellikle bu forumda jailbreak uzerine sohbetlere çok katılıyordum. İphone 5s de pubg 60fps yaptığım videom bile vardı hep izlemiştiniz- Yazın sonunda para biriktirdim ve android geçmeye karar verdim. Gittim 2800 lira civarı galaxy a70 aldım. O zamanda alıncak en ideal bu gibiydi lakin oyun performansını görene kadar. Oyun olsun akıcılık olsun performans olsun tamamiyle çöpmüş (Sadece şarj konusunda tatmin etti) Çok pubg oynayan birisi olarak benim için tam bir pişmanlıktı. Şimdi bu yazın sonunda tekrar iphone geçmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz iphone varsa yazabilirsiniz. Android pişmanlıktır...

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar merhaba. Geri döndüm :) Bunu sohbet muhabbet yerine yazıyorum ki sıkılanlar okuyabilir.

Bu zamana kadar hep iphone kullanmıştım ki geçen yazın sonuna kadar -Özellikle bu forumda jailbreak uzerine sohbetlere çok katılıyordum. İphone 5s de pubg 60fps yaptığım videom bile vardı hep izlemiştiniz- Yazın sonunda para biriktirdim ve android geçmeye karar verdim. Gittim 2800 lira civarı galaxy a70 aldım. O zamanda alıncak en ideal bu gibiydi lakin oyun performansını görene kadar. Oyun olsun akıcılık olsun performans olsun tamamiyle çöpmüş (Sadece şarj konusunda tatmin etti) Çok pubg oynayan birisi olarak benim için tam bir pişmanlıktı. Şimdi bu yazın sonunda tekrar iphone geçmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz iphone varsa yazabilirsiniz. Android pişmanlıktır...
Mesele burda androidde değil aldığın telefonda, sen One Plus 7T Pro al bakalım ondan sonra karar ver, A70 benim gözümde telefon bile değil.. A serisi J serisi samsungun kaçıncı sınıf saçmalığından başka birşey değil.. o paraya babalar gibi snapdragon 855 li Mi 9T Pro yurtdışı kayıtlı sıfır cihaz varken gidip boş teneke almışsın, keşke bununla ilgili fikir edinseydin almadan önce :)

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@pincirs çok haklısın hocam android cihaz alınacaksa en sağlamı alınmalı bence. oyunun yükleme ekranında 7-8 sn beklemek istemiyorum mesela

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Mesele burda androidde değil aldığın telefonda, sen One Plus 7T Pro al bakalım ondan sonra karar ver, A70 benim gözümde telefon bile değil.. A serisi J serisi samsungun kaçıncı sınıf saçmalığından başka birşey değil.. o paraya babalar gibi snapdragon 855 li Mi 9T Pro yurtdışı kayıtlı sıfır cihaz varken gidip boş teneke almışsın, keşke bununla ilgili fikir edinseydin almadan önce :)
haklisin dostum ama 2800₺’lik telefon ile 9000₺’lik telefonu karsilastirman da ayri bi ironi olmus

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu konuda bi nebze haklısın fakat dediğin telefonları alabilcek param olsaydı o gün zaten gider sıfır iphone 11 falan alırdım :)))

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bütçem fazla yok diyorsan 7 plus - 8 plus dostum hem pil konusunda tatmin eder hemde oyun açırlıklı kullanıyorsan geniş ekran işini görür

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
haklisin dostum ama 2800₺’lik telefon ile 9000₺’lik telefonu karsilastirman da ayri bi ironi olmus
o paraya babalar gibi snapdragon 855 li Mi 9T Pro yurtdışı kayıtlı sıfır cihaz varken gidip boş teneke almışsın
Mesaj düzenlendi:

Bu konuda bi nebze haklısın fakat dediğin telefonları alabilcek param olsaydı o gün zaten gider sıfır iphone 11 falan alırdım :)))
o paraya babalar gibi snapdragon 855 li Mi 9T Pro yurtdışı kayıtlı sıfır cihaz varken gidip boş teneke almışsın

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Şu üste bıraktığım bir konuyu incele derim.
Şuanda 5 gündür Redmi Note 9S kullanmaktayım. Fiyatı 3.000 TL
iOs stabilliği tabiki farkını koydu tekrar ama genel olarak cihazdan memnunum. Bence sen telefon seçiminde büyük hata yapmışsın.

*Bir Android kullanıcısı iken hala daha forumda geziniyorum. Sıcak geliyor :)

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bütçem fazla yok diyorsan 7 plus - 8 plus dostum hem pil konusunda tatmin eder hemde oyun açırlıklı kullanıyorsan geniş ekran işini görür
Bütçem a70 alırke yoktu. Şu an var. Bu eylul başı gibi 4 bin lira civarı birikecek kanka. Umarım anlamışsındır :)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bütçem a70 alırke yoktu. Şu an var. Bu eylul başı gibi 4 bin lira civarı birikecek kanka. Umarım anlamışsındır :)
Hmm temel amaç oyunsa şiddetle 8 plus genel olarak herseyden zevk alayım dersen tweaklerin bile artık çentik ekranlara göre dizayn edildiğini de göz önünde bulundurursak X tabiki

ANIL007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

En az bütçeni soylemen lazim
Mesaj düzenlendi:

Hmm temel amaç oyunsa şiddetle 8 plus genel olarak herseyden zevk alayım dersen tweaklerin bile artık çentik ekranlara göre dizayn edildiğini de göz önünde bulundurursak X tabiki
Kafamdaki seyi yazmissin. Ama en dusuk bunlar olmali.

Moderatör tarafından düzenlendi:

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Amacım tamamen oyun. Oyun içinde -özellikle pubg- en iyi telefonun 8 plus olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayım :)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Amacım tamamen oyun. Oyun içinde -özellikle pubg- en iyi telefonun 8 plus olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayım :)

o zaman şu konuya da bi göz at belki lazım olur

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Android alacakasanız f/p canavarları (en ucuzundan başlayarak)
Mi 8 Se
Mi 9 Se
Mi 9 T
Mi 9 T Pro

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Android alacakasanız f/p canavarları (en ucuzundan başlayarak)
Mi 8 Se
Mi 9 Se
Mi 9 T
Mi 9 T Pro
Xiaomi ye samsungdan 3 kat daha sinir oluyorum. Hayat bana illa da ihone almam için sınav yapıyor heralde. Öyle şeyler geldi ki başıma anlatamam.

ckarakaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Eşime Mi9T aldım. 3 aydır bi sıkıntı yaşamadık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eşime Mi9T aldım. 3 aydır bi sıkıntı yaşamadık.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aldığım cihazları hardcore kullanan birisiyim. Öyle facebook a girip 2 foto çekmek için s3 mini de alınır abi :D

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Aldığım cihazları hardcore kullanan birisiyim. Öyle facebook a girip 2 foto çekmek için s3 mini de alınır abi :D
Mi 9T yine de Samsung A70 den daha hızlı bir telefon bilgin olsun.

Mi 9T Pro ise Samsung Galaxy S10 ve Note 10 ile aynı işlemciyi taşımaktadır.
Yurtdışı Full imei kayıtlıları 2400-2800 TL aralığında satılmaktaydı, hatta o kadar iyiydi ki telefon şu an piyasada bırakın yurtdışı olanını yurtiçi olanı bile kalmadı hepsi tüketildi. Yani A70 e vereceğin paraya Mi 9T Pro alsaydın şu an burda bunları konuşuyor olmayacaktık :)

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mi 9T yine de Samsung A70 den daha hızlı bir telefon bilgin olsun.

Mi 9T Pro ise Samsung Galaxy S10 ve Note 10 ile aynı işlemciyi taşımaktadır.
Yurtdışı Full imei kayıtlıları 2400-2800 TL aralığında satılmaktaydı, hatta o kadar iyiydi ki telefon şu an piyasada bırakın yurtdışı olanını yurtiçi olanı bile kalmadı hepsi tüketildi. Yani A70 e vereceğin paraya Mi 9T Pro alsaydın şu an burda bunları konuşuyor olmayacaktık :)
Kasmasını falan herşeyi geçtim. Bana 16:9 standart ekran stili lazım. Ve pubg de jiro kullandığım için telefonun küçük olması lazım(elime oturması için)

Ve ayrıca çok önemli birşey daha

İphone u özledim

Moderatör tarafından düzenlendi:
Tips
Tips
Üst Alt