Neler yeni

Ana Ekranı Düzenleyemiyorum!

hknzq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar, iphone 7 kullanıyordum, şimdi iphone 11 e geçtim ve direkt olarak telefonumu aktardım. Iphone 7' de de ana ekranı düzenleyemiyordum, şimdi Iphone 11' imde de de düzenleyemiyorum. Uygulamaya basılı tutup ana ekranı düzenle diyorum, uygulamalar titriyor, anca üstüne basılı tutup herhangi bir yere sürükleyemiyorum. Iphone' a yabancı değilim. İlk defa böyle birşey oluyor. Iphone 7' im Jailbreakliydi. Şuan 1 aylık cihazım iphone 11 ve aynı sorun bundada var. Ayarları sıfırladım yine olmadı. Sürüm 16.3.1. Teşekkürler.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. iphoneyi ipsw indirip itunes ile dfu modunda sıfırlayın
yeni bir iphone olarak kurun. eski telefondan hicbir yedek atmayın.
3u uygulamasıyla hangi şeylerin yedeğini alcaksanız eski telefondan manual alıp yeni telefona atın. rehber resim video vb.
siz eski telefondan yeni telefona yedek aktardığınız için configleri de atıyor ve jb li iken müdahale ettiğiniz dosyaları da kopyalıyor. bunu engellemenin yolu icloud kullanmamak. iyi forumlar.

hknzq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
selamlar. iphoneyi ipsw indirip itunes ile dfu modunda sıfırlayın
yeni bir iphone olarak kurun. eski telefondan hicbir yedek atmayın.
3u uygulamasıyla hangi şeylerin yedeğini alcaksanız eski telefondan manual alıp yeni telefona atın. rehber resim video vb.
siz eski telefondan yeni telefona yedek aktardığınız için configleri de atıyor ve jb li iken müdahale ettiğiniz dosyaları da kopyalıyor. bunu engellemenin yolu icloud kullanmamak. iyi forumlar.
Teşekkürler yardımınızla sorun çözüldü.

Tips
Tips
Üst Alt