Neler yeni

Amazon.com.tr Açıldı-Amazoncu geldi Hanımm

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Evet arkadaşlar, Amazon resmi olarak 18 Eylül Çarşamba günü hizmete girdi. adresinden siteye girdiğimiz zaman bizi şöyle bir yazı karşılıyor.
amazon-yazi,TJf_1rJ_9ku66M_mL4lMuQ.jpg
Ayrıca açılışa özel indirimler var. Bunun yanısıra Amazon uygulaması Türkçe hizmet vermeye başladı.
Alışveriş dışında hizmete girdiğini gördüğümüz tek hizmet "şu anlık" sadece Amazon Web Services {AWS}.
Bunlar güzel şeyler ülkemizin gelişmesi adına fakat burda problem şu Ülkemizde bazı kesimler var ki maalesef saçma eylemlere girip ülkemizi hem global'e yanlış gösteriyor. Bu yüzden çoğu yabancı incelemele kuruluşları Türkiye'nin yatırım yapılma notlarını düşürüyor hemde yatırımcıların gözü korkuyor. İnsanlarımızı bilinçlendirmeliyiz. -güncellenecek-

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Amerika'da sıkça kullandığım bir şeyin Türkiye'ye gelmesi beni oldukça memnun etti ve hayırlı olsun alışverişimi paylaşıyorum :)

Ekran Resmi 2018-09-19 13.34.00.png

Kn0ax

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Eğer istersen eski amazon.com hesabınla giriş yapabilirsin :) ümidim prime ,video müziğinde bir an önce gelmesi düşünsene @splash prime day'lar falan çok hoş olur. :)

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Zaten 5 senedir kullandığım hesabım ile giriş yaptım Kn0ax.

asmarena6

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler burdan iphone 7 alacağım 3700 e ancak sürümü ne gelir bilginiz ya da fikriniz var mı ? Jailbreak yapabilirmiyim. Gerçi şu electra falan hiç sevmiyorum ne güzel yalu lu 5s im vardı gitti su kaçtı içine :D

volcy123

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Beyler burdan iphone 7 alacağım 3700 e ancak sürümü ne gelir bilginiz ya da fikriniz var mı ? Jailbreak yapabilirmiyim. Gerçi şu electra falan hiç sevmiyorum ne güzel yalu lu 5s im vardı gitti su kaçtı içine :D
11.3x yada 11.4x gelecektir yuksek ihtimal.

Tips
Tips
Üst Alt