Neler yeni

Altyazılı player

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar itransmission ile torrent indiriyorum ama playerlarda altyazı ekleme bulamıyorum bazı programlar yalnızca opensubtitles sitesi üzerinden altyazı sunuyor benim isteğim altyazıyıda telefondan elle eklemek böyle bi player var mı ip6 ios12

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
vlcplayer video dosyası ile altyazı dosyasının adlarını aynı yaptığınızda otomatik açıyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
PopCornTV var. Popüler diziler, filmler bulunuyor. Alt yazı bulunuyor ama zamanlaması sıkıntı. Yapamadım ben kaldırdım o yüzden. Yoksa güzel bir uygulama her şey var için de.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
PopCornTV var. Popüler diziler, filmler bulunuyor. Alt yazı bulunuyor ama zamanlaması sıkıntı. Yapamadım ben kaldırdım o yüzden. Yoksa güzel bir uygulama her şey var için de.
Popcorntime kullanıyorum fakat o da altyazıyı kendinin eklemene izin vermiyor

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
PlayerXtreme Media Player bu uygulamayı kullanabilirsiniz ama altyazı eklemek için Jailbreak gerekli.

necoeren

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
PlayerXtreme Media Player bu uygulamayı kullanabilirsiniz ama altyazı eklemek için Jailbreak gerekli.
O uygulamada opensubtitles sitesinden alıyordu ama elle eklememin bir yolu var mı ?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Altyazıyı indirin filza ile uygulamanın documents dosyasına atarsanız film içinde altyazı seçebilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt