Neler yeni

AltSigner - IPA Yükleme (imzalama)

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
AltSigner Bir IPA imzalama, Yükleme Aracı

Önemli ** 13.5 Unc0ver install sırasında sorun yaşayanlar Altsigner ile imzalayıp. U3tools ile ipa yüklemesi yapabilirler. **
Arkadaşlar detaylı okumuyorsunuz konuları sorun yaşıyorsunuz.
1-Unc0ver ipa sını Altsigner ile imzalayınız .
2-İmzalanmış ipa dosyasını install yazan yerin sağındaki klasör simgesinden imzalanmış ipayı bulunuz .

3- yada bunlardan birisiyle yükleyin. Tavsiyem şuan tongbu.

AltSigner, IPA'yı imzalamak için kullanılan bir Cydia impactor alternatif aracıdır. AltSigner, Cydia Impactor dışında bildiğiniz tek imzalama aracı değildir, ancak AltSigner'ın kendine özgü bir avantajı vardır. Denedikten sonra, bunu göreceksiniz. Altstore ve Altdeploy gibi Cydia Impactor alternatiflerini duymuş olabilirsiniz, ancak AltSigner her ikisinden de daha kararlı ve kullanımı daha kolaydır. Ayrıca AltSigner, Altdeploy tarafından desteklenmeyen Windows işletim sistemini de destekler.

1-İtunes kurulu olması gerek.
2-AltSigner .
3-Kurulum gerçekleştikten sonra programı çalıştırınız.
4-Appleid ve şifrenizi giriyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 17282

5-Cihazı pc ye bağladığınızda otomatik olarak cihazın UDİD kodunu programa ekler.

Ekli dosyayı görüntüle 17284

6-Daha sonra buradan ipa browse simgesine tıklayarak ipa dosyanızı seçiniz yada yandaki yıldız simgesinden halihazırdaki ipa dosyalarına göz atınız.

Ekli dosyayı görüntüle 17285

7-İpa seçtikten sonra start deyip 1.işlemi başlatınız. (Bu sırada sizden cihazınıza bir onay kodu gönderip kodu programa girmenizi isteyecek.) işlem tamamlanana kadar bekleyiniz.

8-Son olarak 2.işlem olarak install sekmesine basıp cihaza kurulmasını bekleyiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 17287

Dez avantajları ;
1 - 3 tane ipa dosyasını imzalayabilirsiniz ücretsiz olarak.(3 ten sonra sanırım geliştirici ücret talep ediyor.)
2 - 7 günde bir girip imzaladığınız ipaları tekrar cihaz kimliğinize imzalayıp yükleyebilirsiniz. (revoke olursa eğer)

Bunun haricinde çok basit ve zahmetsiz bir yazılım diğer yazılımlar gibi uğraştırmıyor. Windows'un tüm sürümlerine olan desteği dahada kullanışlı hale getiriyor.

Note : AltSigner tarafından imzalanan IPA dosyalarının yalnızca 13.3.1'den daha düşük iOS ürün yazılımında çalışan bir iOS aygıtına yüklenebileceğini lütfen unutmayın.

-- Sertifikasını iptal ettiğiniz. İpa dosyasının yerine başka ipa yükleyebilirsiniz.

Umarım herkese faydalı olur.
İyi forumlar..
burdan indiriniz tıklayınca sayfa açılmıyor,indirme gerçekleşmiyor linkte problem mi var

ucnumara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Account or password error (-1001) yazıyor. Hesapta iki faktörlü koruma da yok. neden bu hatayı veriyor nasıl çözebilirim

ribon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Account or password error (-1001) yazıyor. Hesapta iki faktörlü koruma da yok. neden bu hatayı veriyor nasıl çözebilirim
Ben hala çözemedim üstelik denemediğim yol kalmadı

Selt0es

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Abi bana bi seri yardım lazım bu işler hakkında nerde ise hiçbirşey bilmiyorum itunes var bende ama altsigner açılmıyor ekrana herhangi birşey çıkmıyor sildim yükledim olmadı itunesi ildim yükledim olmadı yardımcı olursa altsigner normalden indiremedim online %1 bile inmiyor manuel indirme seçeneği ile indirebiliyorum olmuyor hiçbişey çıkmıyor birde altsigner 32 bit iniyor 64 ü varmı bilmem itunes 64 bit altsignr 32 bit bende yardım eden varmı onlarla mı alakalı

pisstn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Şifrem doğru olmasına rağmen yanlış diyor

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
altstore kullanın altsigner genelde şifreniz yanlış diye hata veriyor.

pisstn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
altstore kullanın altsigner genelde şifreniz yanlış diye hata veriyor.
Altstore çalışmıyor hocam ios 13.5 cihazlarda. Telefona uygulama geliyor sertifikaya güven diyorum ama uygulama girince tıkladığım gibi geri atıyor ana ekrana.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Altstore çalışmıyor hocam ios 13.5 cihazlarda. Telefona uygulama geliyor sertifikaya güven diyorum ama uygulama girince tıkladığım gibi geri atıyor ana ekrana.
altstore harici diğer programlarda ben sorun yaşamıştım. Dev ipamız var kafamız rahat gerçi ama yedek telefonda arada bir aktif ederken mecbur lazım oluyor.

C

clkgkmn

Guest
Aynı problem bende de var çözüm bulabildiniz mi

samilguler

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
selamlar ben buradaki herşeyi yaptım lakin 1007 hatası alıyorum imzalama işlemi sırasında sebebi nedir acaba bilgisi olan varmı

antonio0o

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
konuyu hortlatacağım ama bu sorunu çözebildiniz mi?

Ekli dosyalar

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
İki faktörlü kimlik doğrulaması açık mi? Bende kapalı kimlik ile olmamıştı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hayır ben açık olarak yapmıştım, başka kullanıcın varsa onunlada dene belki olur açık olunca sana kod gönderiyor yoksa direkt eliyor zaten, en azından bende öyle olmustu

antonio0o

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Hayır ben açık olarak yapmıştım, başka kullanıcın varsa onunlada dene belki olur açık olunca sana kod gönderiyor yoksa direkt eliyor zaten, en azından bende öyle olmustu

anladım, deniyorum hemen.
Mesaj düzenlendi:

malesef olmuyor yine aynı hata. başka uygulama yok mu acaba imzalayabileceğimiz 3utools var ama onunla imzalama yapılıyor mu bilmiyorum. pc de win7 kurulu

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
3utools ile dene olması lazım dün akşam bir imzalama yaptım ben, ilk imzada kod istedi telefondan onayladım ikincisinde gelmedi, benim sistem win10

antonio0o

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
3utools ile dene olması lazım dün akşam bir imzalama yaptım ben, ilk imzada kod istedi telefondan onayladım ikincisinde gelmedi, benim sistem win10

bi kurcalayım bakayım 3utools u

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
dev imzalı ipa alın hem siteye destek olun hemde sorunsuz jb aktif edin. iyi forumlar.

Tips
Tips
Üst Alt