Neler yeni

AltSigner - IPA Yükleme (imzalama)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
5-6 kere sildim yeniden yükledim..
Aynı hatayı bende aldım
Konunun ilk mesajında çözüm önerisi paylaşıldı.

flushixy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konunun ilk mesajında çözüm önerisi paylaşıldı.

Göremedim?

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yöntemleri denedim direkt yüklemek yerine 3utools ile yükledim fakat aynı hatayı alıyorum bende

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yöntemleri denedim direkt yüklemek yerine 3utools ile yükledim fakat aynı hatayı alıyorum bende
Altsigner ile imzalama yaptıktan sonra pc de masa üstüne imzalanmış yeni unc0ver ipa geliyor 3utools ile onu yükleyeceksiniz
Ayrıca 3utools da apple hesabı ile giriş yaptığınıza emin olun. (Altsigner ile imzalama yaptığınız hesap ile aynı olacak)
Ve İtunes ayarlarından da bilgisayarın yetkilendirilmiş olduğundan emin olun.

Flyhigh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.5 sürümüne güncelledim kurulumu yaptım.
Cydia yüklendi sorun yok şuan teşekkürler

vahap1980

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Düzelttim ben kardeşim. Altsigner’den imzayı kaydedip 3utools’tan jb yaptım. Dene istersen.
Altsinger hiç kullanmadım aşamalı ekran görüntüsü atman mümkün mü
Mesaj düzenlendi:

Daha doğrusu imza kaydetmeyi kaydettiği ipa nasıl olacak onları bilmiyorum
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

bende yaptım çook tşkler

Son düzenleme:

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Sertifikaları nasıl kaldıracağız? Bununda bir yolu var mı? @camature ReProvisionda İpa yüklemeye çalışırken 2 den fazla imzalı sertifika olduğu için yükleme yapmıyor. İmpactor da çalışmıyor.

kiska

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bende win 7 dosya bolumune bastıgımda altsigner calısmayı durdurdu yazıyo ve kapanıyo yıldızlı bolumden yukledim telefona ama bu sefer telden jailbreak yuklenmiyo ve bu hatayı veriyoFA32D396-5C1E-4CB9-B7DB-DB162C30B364.png

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sertifikaları nasıl kaldıracağız? Bununda bir yolu var mı? @camature ReProvisionda İpa yüklemeye çalışırken 2 den fazla imzalı sertifika olduğu için yükleme yapmıyor. İmpactor da çalışmıyor.
profil ayarlarından silebilirsin sertifikaları
Mesaj düzenlendi:

bende win 7 dosya bolumune bastıgımda altsigner calısmayı durdurdu yazıyo ve kapanıyo yıldızlı bolumden yukledim telefona ama bu sefer telden jailbreak yuklenmiyo ve bu hatayı veriyoEkli dosyayı görüntüle 17353
cihaza temiz kurulum yapıp tekrar deneyiniz

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
profil ayarlarından silebilirsin sertifikaları
Mesaj düzenlendi:
Dediğin yöntem sadece telefondaki sertifikayı silmek için sunucudan değil :) Sunucudan silinmediği için de ReProvision imzalama yapmıyor. Sanırsam 7 gün sonunda silinecek.

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediğin yöntem sadece telefondaki sertifikayı silmek için sunucudan değil :) Sunucudan silinmediği için de ReProvision imzalama yapmıyor. Sanırsam 7 gün sonunda silinecek.
evet dostum profilden silsende nafile oluyor sunucudan 7 gün sonra siliyor :)

hknkzn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Dostum eline sağlık , ben bu şekilde xs max cihazıma jb yapabildim diğer alternatiflerle olmadı.
Yeni güncelleme çıkmış unc0ver 5.1.0 , bu güncellemeyi yapmasak sıkıntı olur mu , yeniden imzalama derdi ile uğraşmasak?

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dostum eline sağlık , ben bu şekilde xs max cihazıma jb yapabildim diğer alternatiflerle olmadı.
Yeni güncelleme çıkmış unc0ver 5.1.0 , bu güncellemeyi yapmasak sıkıntı olur mu , yeniden imzalama derdi ile uğraşmasak?
imzayı 7 günde bir tekrarlaman gerekiyor 7.günde güncel olanı yüklersin ssıkıntı olmaz

aytuggungor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
imzayı 7 günde bir tekrarlaman gerekiyor 7.günde güncel olanı yüklersin ssıkıntı olmaz
Bu konularda çok yeniyim dediğiniz yöntemler ile bende jailbreak yapabildim fakat imzayı 7 günde bir tekrarlamak konusunu anlayamadım tam olarak ne yapmamız gerekicek? tekrar birşey yapmadan bu şekilde jailbreak'i kullanamıyormuyuz? kullanamıyorsak tam olarak ne yapmamız gerekicek detaylı yazabilirmisiniz.

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Mesaj düzenlendi:

Mesaj düzenlendi:

bende yaptım çook tşkler
kardesim bu rebel ekranını nasıl geçtin ?

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu konularda çok yeniyim dediğiniz yöntemler ile bende jailbreak yapabildim fakat imzayı 7 günde bir tekrarlamak konusunu anlayamadım tam olarak ne yapmamız gerekicek? tekrar birşey yapmadan bu şekilde jailbreak'i kullanamıyormuyuz? kullanamıyorsak tam olarak ne yapmamız gerekicek detaylı yazabilirmisiniz.
Kurduğun ipa dosyası 7 gün sonra revoke olur 7. Günün sonunda pcye bağlayıp tekrar install yazan yere basıcaksın tekrar yüklücen yada reprovision kullan sürekli otomatik imzalat

aytuggungor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kurduğun ipa dosyası 7 gün sonra revoke olur 7. Günün sonunda pcye bağlayıp tekrar install yazan yere basıcaksın tekrar yüklücen yada reprovision kullan sürekli otomatik imzalat
tamamdır teşekkürler bilgi için.

champyon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
bende win 7 dosya bolumune bastıgımda altsigner calısmayı durdurdu yazıyo ve kapanıyo yıldızlı bolumden yukledim telefona ama bu sefer telden jailbreak yuklenmiyo ve bu hatayı veriyoEkli dosyayı görüntüle 17353

bende rebel bölümünü geçemiyorum hata alıyorum aynı hatayı ve bir haftadır aynı hata tel 11 pro max 13.3 sürüm daha önceden zaten yapmıştım telefondan geçen kapandı açıldı jailbreak gitti şimdi bilgisayardan yapmak gerekiyor imzalıyorum imzalanmış dosyayı bulup yüklüyorum ve inatla reklam bölümünde kalıp bu hatayı veriyor

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt