Neler yeni

Altsigner hata

eminmertcanyilmaz4

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler,jailbreak yapmıştım cihaza 1 hafta önce fakat telefon kapandı tekrar altsigner den tazeleme yapıyordum ama bir türlü yükleme yapamıyorum ipa'yı hata ile karşılaşıyorum. Bir kaç apple id ile denedim ama hep sonuç aynı bir yardımcı olabilir misiniz
Mesaj düzenlendi:

Yok mu bilen

Cihaz
İP6
Sürüm
13.5

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

lvthomas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ben de bu hatayı alıyorum yok mu yardım edecek ?

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Altstore (Altinstaller) olanını kullanmanı öneriyorum. Telefonuna AltStore kurup telefonu PC’ye bağlayıp uygulamadan .ipa imzalaman senin için daha garanti olacaktır.

lvthomas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Altstore (Altinstaller) olanını kullanmanı öneriyorum. Telefonuna AltStore kurup telefonu PC’ye bağlayıp uygulamadan .ipa imzalaman senin için daha garanti olacaktır.
merhaba dediğiniz şekilde indirdim telefonuma da kurdum fakat şu an unc0ver'ı nasıl kurabilirim ?

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba dediğiniz şekilde indirdim telefonuma da kurdum fakat şu an unc0ver'ı nasıl kurabilirim ?
Merhaba, öncelikle buradan ( )’i indirmelisin. Daha sonra, telefonun PC’ye bağlı iken AltStore’yi aç, görev çubuğunun sağ tarafında AltStore simgesi belirmiş olması lazım, (eğer orada göremiyorsan yukarı doğru olan ok işaretine tıklayarak görebilirsin) o simgeye ardından “Install AltStore”e tıklayıp telefonunu seçmelisin. İmzalama işlemi için kullanacağın ICloud hesabının bilgilerini ekrana gelen pencereye girmelisin. Girdikten sonra çıkan pencereyi okeyleyip biraz bekle ve telefonunun ana sayfasına AltStore uygulaması gelecektir. Telefonun PC’ye bağlı şekilde kalsın ve o uygulamaya gir, aynı şekilde orada da ICloud bilgilerini girip ilk başta indirdiğin Unc0ver ipasını imzalayıp kurabilirsin.
Uygulama içerisinde Unc0ver’i kurma işlemi, kısaca şöyle; Uygulamaya girdiğinde “Settings” butonuna tıklayarak ICloud hesabını gir, girişimi tamamladıktan sonra “My Apps” kısmından “+”ya tıklayarak indirdiğin Unc0ver’i seçmelisin, sonra imzalama ve kurulum işlemi tamamlanmış oluyor.

Son düzenleme:

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
altsigner ve altserverdan denemediğimyöntem kalmadı imzalamaişlemini bir türlü yapmıyor. sürekli hata veriyor nedeni nedir?altserver unknown hatası veriyor.

MKurumanoglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Yunusalpay
hocam bende senin gibi altsinger altserver ne varsa denedim ama yapamamıştım en son 3utools ile yaptım detay linki aşağıda.

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam çok teşekkür ederim. 1 haftadır ugraşmadığım yöntem kalmadı.sonunda hallettim. süpersin. emeğine sağlık.

ribon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Altserverden Xcode7 hatasını alıyorum bunu basım çözebilirim

Tips
Tips
Üst Alt