Neler yeni

Alınık - İphone Xs Max (ios 12 sürüm)

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Model : İphone Xs Max (İphone Xs de olabilir.)
Sürüm : İos 12
Kutu ve içeriği : Kutu ve içeriği mevcut değilse; sadece cihaz da olur.
Kayıt durumu : Cihaz yurt içi değilse; resmi (eski) pasaport kayıtlı yurt dışı cihazı da olabilir.
Kozmetik : Derin çizik, vuruk, ezik, yamulma olmaması yeterli.
Garanti : Farketmez.
Renk : Farketmez.
Hafıza : Farketmez.
Pil durumu : %80 üzeri olması yeterli.

Yukarıdakiler dışında; tamir görmemiş, değişensiz cihazı olup satmayı düşünen arkadaşlar var ise fiyatı çok şişrme olmamak kaydıyla iletişime geçebilir.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Selamlar. neden ios 12? 12.4 eski kullanıcısı olarak 13.3 daha stabil ve daha hızlı ayriyetten pilde daha başarılı geldi.

Xazrael

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iOS 12.1 (unc0ver jbli)
Xs Max Gold 512gb
Pil %91
Kılıfsız ve ekran korumasız kullanılmadı.
Teklifin nedir ?

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamlar. neden ios 12? 12.4 eski kullanıcısı olarak 13.3 daha stabil ve daha hızlı ayriyetten pilde daha başarılı geldi.
iPhone X ve iPhone 8 Plus cihazlarda, ios 11.1.2, 11.4.1, 12.4 ve 13.5 sürümlerini deneme şansım oldu. 11.1.2 dışında memnun kaldığım sürüm 12.4 oldu. 13.3'ü deneme şansım olmadı ama 13.5 ve 13.6 sürümlerinde dediğiniz gibi stabil ve pil ömrü iyi olsa da ios 12'nin ufak bir farkla da olsa gerisinde kaldığını düşünüyorum. Ayrıca, iPhone olsun, iPad olsun ya da Macbook olsun cihazların geldiği dönemki ilk sürümlerinde kullanmayı daha çok seviyorum. Yine, birkaç kullandığım tweak ios 11 ya da ios 12 sürümlerinde daha stabil çalışmakta ve daha az sarj sömürmekte ama dediğim gibi gözle görülür fark yok ancak biraz taktım diyelim. (:
Mesaj düzenlendi:

iOS 12.1 (unc0ver jbli)
Xs Max Gold 512gb
Pil %91
Kılıfsız ve ekran korumasız kullanılmadı.
Teklifin nedir ?
Dönüş yapıldı.

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Nasip olursa bende 12 pro Max’e geçme kararı aldım,Garantisi 6 ay daha devam eden XS max 64gb Gold çiziksiz ios14 faturalı cihazım var düşünürseniz.

Tips
Tips
Üst Alt