Neler yeni

Alınık IP TV

deviL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar, ip tv satan arkadaşlar bana ulaşabilir mi? Yada iptv önerisi olan.

splash

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeşimden biiyorum alfa iptv server'dan uzak dur.

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İki tane iptv aldım. Suan icin ilk aldığım iptvden memnunun. Smart tvden izliyorum. Hızım 40 mbit civarı herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Umarım ligler başladığı zamanda suan ki kalitesini devam ettirir.

deviL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İki tane iptv aldım. Suan icin ilk aldığım iptvden memnunun. Smart tvden izliyorum. Hızım 40 mbit civarı herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Umarım ligler başladığı zamanda suan ki kalitesini devam ettirir.
Nerden aldınız?

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Maçlar başlayınca hepsi çöker :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ben yaklaşık 4 yıldır satışını yapıyorum müşterilerimde memnun gayet ortalama 8-10mb internetiniz varsa full hd yayını sorunsuz izlersiniz. tüm sezonu %95 sorunsuz ileyebilirsiniz. yüzde yüz yapıyorum diyen yalan söyler. maç sırasında test atabilirim deneyip öyle alırsınız memnun kalmayana ücretinide iade ediyorum. ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir mesaj atarsanız whatsapden konuşuruz detayları

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hasd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben yaklaşık 4 yıldır satışını yapıyorum müşterilerimde memnun gayet ortalama 8-10mb internetiniz varsa full hd yayını sorunsuz izlersiniz. tüm sezonu %95 sorunsuz ileyebilirsiniz. yüzde yüz yapıyorum diyen yalan söyler. maç sırasında test atabilirim deneyip öyle alırsınız memnun kalmayana ücretinide iade ediyorum. ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir mesaj atarsanız whatsapden konuşuruz detayları

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Halen satis yapiyormusunuz

aksneo

Aktif Üye
JailbreakTR
Test alma imkanımız var mı ?
Türk netflix filmleri var mı ?

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar haftasonu derbiye kadar ücretsiz iptv yayını sağlayacağım ilgilenenler özelden mesaj yazsın kişiye özel server açacağım haftasonu maçları izleyebilirsiniz. Beğenip almak isterseniz detayları konuşuruz

aganti

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar haftasonu derbiye kadar ücretsiz iptv yayını sağlayacağım ilgilenenler özelden mesaj yazsın kişiye özel server açacağım haftasonu maçları izleyebilirsiniz. Beğenip almak isterseniz detayları konuşuruz

merhaba,
bende test alabilirmi yim,
elimde bir palet var ,yakında süresi doluyor,o yüzden iyi bir paket almak istiyorum,
saygılar

mr.bjk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhabalar dm dem iletişime geçebilirseniz paylaşayım

Tips
Tips
Üst Alt