Neler yeni

Aliexpress 'den bedava ürün denemesi..

• Konu Sahibi Hbasdereli
  • Başlangıç tarihi
H

Hbasdereli

Guest
Aliexpress uygulamasını birçoğumuz kullanıyoruz. belki bilen de vardır ama yinede bilmeyen arkadaş varsa faydalanması açısından bilgi vereyim.
Aliexpress mobil uygulamasını yüklediğiniz zaman ana sayfa da bedava deneme bölümünden günlük 2 adet ürüne bedava başvurusunda bulunup çekilişe katılabilirsiniz. eğer çekiliş size çıkarsa 0.01 dolar ödeyip ürüne bedava sahip olabiliyorsunuz..

bugün bana satış fiyatı yaklaşık 13 $ olan telefon standı çıktı.

Ekli dosyalar

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Yaklaşık 1 yıldır aliexpress kullanıcısıyım ama bana çıkmadı daha bakalım🤔

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aliexpress uygulamasını birçoğumuz kullanıyoruz. belki bilen de vardır ama yinede bilmeyen arkadaş varsa faydalanması açısından bilgi vereyim.
Aliexpress mobil uygulamasını yüklediğiniz zaman ana sayfa da bedava deneme bölümünden günlük 2 adet ürüne bedava başvurusunda bulunup çekilişe katılabilirsiniz. eğer çekiliş size çıkarsa 0.01 dolar ödeyip ürüne bedava sahip olabiliyorsunuz..

bugün bana satış fiyatı yaklaşık 13 $ olan telefon standı çıktı.
O kadar alışveriş yaptım ve bedava olayını neredeyse her gün denedim ama bir türlü kazanamadım helal olsun 👏🏾😊

SaDRaZAMm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam sonuçlar bildirim olarak mı geliyor,bende katıldım ama başvuru bölüm de olumlu,olumsuz bişey yok

Olumsuzturk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aliexpres Wish vs gibi cin alışveriş sitelerinde hakikaten bedava alışveriş yapan arkadaşlarım var. Nasıl olduğunu felan anlattılar ama zaman ayırıp yapmadım. İligini kuruttular :)

SaDRaZAMm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Aliexpres Wish vs gibi cin alışveriş sitelerinde hakikaten bedava alışveriş yapan arkadaşlarım var. Nasıl olduğunu felan anlattılar ama zaman ayırıp yapmadım. İligini kuruttular :)
Hocam buraya bir kaç tüyo atsalar.

Tips
Tips
Üst Alt