Neler yeni

Tema Aksoy (kendi tasarımım)

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar tam 24 saatte elimden geldiğinde temiz sorunsuz bir tema yapmayı başardım ve kullanmak isteyen olabilir diye burada paylaşmak istiyorum. Tema şuan en basit halinde tema ilerledikçe daha kaliteli ve daha kapsamlı olacak iphone da bildiğiniz gördüğünüz her yeri özelleştirene kadar tema bitmeyecek bildirim kilit vb sesler dahi şimdilik sadece iconlarla devam ediyorum kullanmak isteyenler için paylaşıyorum..

Tema Ücretsizdir:
Tema Repo adresim:

Bir diğer konu arkadaşlar şuan da sadece kendi telefonuma göre olan uygulamaları yaptım ama kurduğunuz da iconu olmayan uygulamaları ve bundlexl tweaki ile bundle id ismini vermenizden 2 saat sonra güncellemeniz gelecektir.

Efektli hali :
10717
10718

Bu halini beğendiyseniz ve bunu indirmek istiyorsanız

Efektsiz Sade Hali
10677

Sade halini kullanmak istiyorsanız:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bebii

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cok guzel olmus tesekkurler . Ios 6 icon lu temalar var mi pekii arada sirada kullanmaki olarak

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@omeraksoy dostum ellerine sağlık lakin saat gözüme çok net çarptı ona da el atabilir misin ?

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6

Ncengiz67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar tam 24 saatte elimden geldiğinde temiz sorunsuz bir tema yapmayı başardım ve kullanmak isteyen olabilir diye burada paylaşmak istiyorum. Tema şuan en basit halinde tema ilerledikçe daha kaliteli ve daha kapsamlı olacak iphone da bildiğiniz gördüğünüz her yeri özelleştirene kadar tema bitmeyecek bildirim kilit vb sesler dahi şimdilik sadece iconlarla devam ediyorum kullanmak isteyenler için paylaşıyorum..
Tema Zip Dosyası:
Tercih Ettiğim Wallpaper:

Temayı filza ile açıp
Kod:
/Library/Themes
klasörüne atmanız yeterli Anemone veya Snowboard ile uyumludur.

Bir diğer konu arkadaşlar şuan da sadece kendi telefonuma göre olan uygulamaları yaptım ama kurduğunuz da iconu olmayan uygulamaları ve bundlexl tweaki ile bundle id ismini vermenizden 2 saat sonra güncellemeniz gelecektir.

Ekli dosyayı görüntüle 10648Ekli dosyayı görüntüle 10649
Ohoooo Hiç beklemedik maşallah. Hemen yüklüyorum. Eline sağlık

Turgut15

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Çok güzel olmuş emeğinize sağlık kendi milletimizden böyle şeyler görmek gurur verici inşallah devamı gelir

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu temayı Filza ile yüklemek için telefona bir program yüklüyorduk, o programın adını bilen varsa rica edeceğim..

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Artı yemek sepeti,sahibinden,gittigidiyor,n11,hepsiburada,trendyol,morhipo,ucuza bilet,turna,passolig Ets:) aslında bunun nasıl yapıldığını ve nasıl eklendiğini söylersen bende grafikerim o noktada ekleme ve yeni Tema yapma noktasında çalışabilirim.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@omeraksoy dostum ellerine sağlık ama şimdi bakınca da yeşil tonlar çok mu açık :aplastao: Ama TEMA’nı gerçekten sevdim

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Son düzenleme:

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@omeraksoy eline koluna sağlık güzel kardeşim. Nacizane önerim; biliyorum güncelleyeceksin ama aklında bulunsun istersen görsellerin etrafına çok hafif bir kontrast atabilirsin belirgenliştirmek içinde gömme veya nispeten daha kalın bir etraf çizgisi çok güzel olur diye düşünüyorum.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
@omeraksoy eline koluna sağlık güzel kardeşim. Nacizane önerim; biliyorum güncelleyeceksin ama aklında bulunsun istersen görsellerin etrafına çok hafif bir kontrast atabilirsin belirgenliştirmek içinde gömme veya nispeten daha kalın bir etraf çizgisi çok güzel olur diye düşünüyorum.
Dostum o olayı reddite de söylediler fakat kullanırken biraz kötü duruyor defalarca denedim :(

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Elinize sağlık, güzel olmuş. Bitince repoya ekleyebiliriz.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Yeni İkonlar eklendi ve bir kaç görüntü hatası düzeltildi.

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
eline sağlık güzel bir tema olmuş. alttaki yeşiller biraz göz yoruyor, tonunu biraz daha koyulaştırabilirsin. Bir de telefon simgesindeki telefon kenarları çok dikkatimi dağıtıyor. Sadece fikrim tabi diğer tasarımlar süper.

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
emeğine sağlık çok güzel olmuş
bazı uygulamalara da icon yaparsan çok sevinirim
QNB FİNANSBANK
AMAZFİT
STEPSAPP
İNVESTİNG
365 SCORES
E-NABIZ

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
eline sağlık güzel bir tema olmuş. alttaki yeşiller biraz göz yoruyor, tonunu biraz daha koyulaştırabilirsin. Bir de telefon simgesindeki telefon kenarları çok dikkatimi dağıtıyor. Sadece fikrim tabi diğer tasarımlar süper.
Koyulaştıracağım ve telefon iconunu düzelteceğim elimden geldiğince bu şuan beta :)
emeğine sağlık çok güzel olmuş
bazı uygulamalara da icon yaparsan çok sevinirim
QNB FİNANSBANK
AMAZFİT
STEPSAPP
İNVESTİNG
365 SCORES
E-NABIZ
Yakın zaman da güncellenecektir.
Yeni Bir Düzenleme geldi ve ikonlara efekt eklendi konuda ekran görüntüleri mevcut kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

aszxc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
kardeşim bir de .deb olarak kaydedip. yourrepoda yayınlarsan güncellemeler konusunda karışıklık yaşamayız. Direkt cydia üzerinden güncelleriz.

Tips
Tips
Üst Alt