Neler yeni

Airpods ses gelmiyor

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba bugün çakma airpods aldım fakat sol kulakıktan ses gelmiyor yardımınızı bekliyorum modeli i11 tws

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba bugün çakma airpods aldım fakat sol kulakıktan ses gelmiyor yardımınızı bekliyorum modeli i11 tws
Kardeşim önce yuvası şarj olur airpod’un sonra kulaklığı şarj eder. Yuvasını şarj et, sonra her ikisinin de kapalı olduğundan emin olduğunda yuvasındaki tuşa bas şarj olmalarını sağla. Çözülecektir. İkisinden biri şarj olmamıştır.

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kardeşim önce yuvası şarj olur airpod’un sonra kulaklığı şarj eder. Yuvasını şarj et, sonra her ikisinin de kapalı olduğundan emin olduğunda yuvasındaki tuşa bas şarj olmalarını sağla. Çözülecektir. İkisinden biri şarj olmamıştır.
Sağdan ses geliyor ve iki kulaklığıda şarz ettim hala ses yok
Mesaj düzenlendi:

Dokunmatiği çalışıyor ama

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Açıkçası 50-60 liralık bir ürün ben olsam almazdım. Tabi 1100 lira da az para değil. Bu aletten fazla bir şey beklemezdim alsam. Hem ses kalitesi olarak hem de sağlık açısından. Sorun büyük ihtimalle ses kablolarında kopma veya temassızlık olabilir

Sagoita

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İade etmenizi öneririm. Bu tarz ürünleri çok denedim ama hiç beğenemedim.

Kalitesi çok iyi olmasa da günlük kullanım için idare edebileceğiniz ürün :
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşım geçen i12 tws almıştı, onun da sağ teki çalışmıyordu. İade yerine değişim yaptırdı ve şu anda sorunsuz kullanıyor.

simya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Tavsiyem Bluetooth ayarlarindan sil yeniden eslestir. Hala devamnediyorsa bende degistirmeni tabsiye ederim.

Tips
Tips
Üst Alt