Neler yeni

Airpods bağlanma süresi

meliherdem

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İnternette 1.70 saniyede cihaza bağlanıyor (2. Nesil).
2 gün önde airpods 2. nesil kulaklık aldım ilk başlarda problem yoktu sonradan 5 saniyede bağlanma 6 saniyede bağlanmaya kadar gitti sizce bu durum normal mi çevremde ki hiçbir kişi yaşamamış hepsinde max 2.5 saniyede baplanıyormuş bende 5-6 saniyeyi buluyor bağlanması

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Bazen 2-3 saniye de bağlanıyor bazen 8-10, bazen de 20-30 sanyie geçse bile bağlanmıyor.

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
evet bu durum çok degişken.bazen 2 saniyede baglanıyor bazen 7-8 saniyede.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Hiç AirPods kullanmadım ama dediğiniz ilginç geldi.
Kendim 1 seneyi aşkın bir süredir Samsung Level U kullanıyorum. Hiç uzun sürede bağlanma sorunu yaşamadım. Konuyu görünce denedim şimdi 1,5 saniye maksimum.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Otomatik bağlantıyı beklemenize gerek yok hocam AirPods tarı kutusundan çıkarıp kulağınıza yerleştirin, ardından denetim merkezinden müzik widgetinin sağ üst köşesinde ki ses çıkışını AirPods olarak değiştirdiğinizde direkt olarak devreye girecektir.

Not: AirPods'un kapağını açıp telefonun şarj girişine yakın tuttuğunuzda daha hızı bağlanacaktır.

emrak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bendede bu sorun var. jailbreak i kaldırınca normale dönüyor. bendeki sorun kesinlikle jailbreak ile ilgili. ya da bir tweak olabilir. ama dediğim gibi bana has olabilir
Mesaj düzenlendi:

bendede bu sorun var. jailbreak i kaldırınca normale dönüyor. bendeki sorun kesinlikle jailbreak ile ilgili. ya da bir tweak olabilir. ama dediğim gibi bana has olabilir
sizde jailbreak yapmanız kolay sa (mac bilgisayar varsa) deneyebilirsiniz
Mesaj düzenlendi:

sizde jailbreak yapmanız kolay sa (mac bilgisayar varsa) deneyebilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt