Neler yeni

Tweak Aerify

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Bu tweak ile cihazınızın ses açma-kısma için durum çubuğuna küçük bir gösterge ekleyebilirsiniz.

Repo:
Uyumluluk: iOS 9-11
Fiyat: Ücretsiz

Ekran Görüntüleri:
1524513310727.png1524513317149.png

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Teşekkürler yemin ederim çok kıskanıyorum bir bende yok jailbreak lanet gelsin iphone sana ya şu tweakleri kullanamamak ....

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
ben denedim güzel oldu teşekkür ederim dostum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam teşekkür ederim böyle güzel bir tweak'i haberdar ettiğiniz için👍🏻 Bir sürü ses açma kapatma tweak'i gördüm ama bu en sade ve şık olanı diyebilirim.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bu tweak i kuran arkadaşlar safari de sürekli sayfanın kendi kendini yenilemesi gibi bir sorun yaşadılar mı acaba
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@Baskan1 Dünden beri kullanıyorum ve Facebook'a safari üzerinden giriyorum hatta bu yorumu dahi safariden atıyorum sıkıntı sizle alakalı diyebiliriz.

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bu tweak i kuran arkadaşlar safari de sürekli sayfanın kendi kendini yenilemesi gibi bir sorun yaşadılar mı acaba
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu son zamanlarda bütün iPhone telefonlarda olan bir sorun bende jb bile yokkk bazen bu oluyor

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bende ki sorun tamamen bu tweak ile alakalı kaç kez kur kaldır yaptım. Kurunca bu hatayı alıyorum silince düzeliyor.

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@gokmenecer
İkisi aynı anda kurulmuyor ayrı ayrı mı kur diyorsun. Eğer öyle ise cephei yi hangi repodan kurayım.

Son düzenleme:

OmerR89

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Merak ettikleriniz & Sormak istedikleriniz konusuna acele ettiğim için yorum yazdım ve silemedim 🤣 Aerify tweakinin gözlemlediğim hataları NavBar diye adlandırılan kısım (Statusbar ve başlıkların yazdığı kısım) bazı uygulamalarda beyazlaşıyor ve görünmüyor. @yusuf.ozgul size bahsettiğim arama motoru isimlerinin bozulması da Aerify'den kaynaklanıyormuş.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merak ettikleriniz & Sormak istedikleriniz konusuna acele ettiğim için yorum yazdım ve silemedim 🤣 Aerify tweakinin gözlemlediğim hataları NavBar diye adlandırılan kısım (Statusbar ve başlıkların yazdığı kısım) bazı uygulamalarda beyazlaşıyor ve görünmüyor. @yusuf.ozgul size bahsettiğim arama motoru isimlerinin bozulması da Aerify'den kaynaklanıyormuş.

Bahsettiğiniz tüm hatalar için güncelleme yakıbda geliyor😃

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Bu repodan yükle:

Dikkat: bu Tweak system (framework)için olduğu için aramalarda gözükmez ! Eğer gözükürse crackli bir repodan yüklemişsinizdir.

Bazı tweaklerin tam çalışması için gerekli bir bağlantı aracıdır.

Crackli bir repodan indirdiyseniz çakışır hatta çok sorunlara yol açabilir.

IOS 11'e kadar sadece bu repoda olan çalışır.

JailbreakTR

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İkinci verdiğim link ile direk yükleyebilirsin >> ya yükle çıkar yada tekrar yükle çıkar ama Cydia içinde bulamazsın.

JailbreakTR

Son düzenleme:

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus
@efsane6
Cephei tweaki sadece bu repo da var onu da kurmadım siz tehlikelidir cracklı olabilir diye

Tips
Tips
Üst Alt