Neler yeni

Tweak Activator

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tweak: Activator
Açıklama: Cihazınızı kendi parmak-jest hareketlerinize göre şekillendirin. Activator hayal gücünüz ile sınırlıdır. :okay:
Repo:

Sürüm: 1.9.13-beta3
Uyumluluk: iOS 11 - iOS 12.1.2

3859

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Corleone bunu begendi :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Ne kadar değerli ve gerekli bir Tweak olduğu indirme istatistikten anlaşılıyor

195 milyon kere indirilmiş şu anda..

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ne kadar değerli ve gerekli bir Tweak olduğu indirme istatistikten anlaşılıyor

195 milyon kere indirilmiş şu anda..
O kadar jb kullanicisi varmiymis yaw. Tanidigim 10 elmacidan 8 i jb de ne olaki diyor

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Böyle bir hata verip sürekli safe moda atıyor silmek zorunda kaldım.Kaynakları yenilesemde değişmedi.Artı olarak ana ekran ve kilit ekrendaki widgetlarda böyle bir sorun oluştu.Tweaki silsemde bu sorun kaldı.Widgetların hava durumu sorunlu oldu genel olarak

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ana ekranda verdiği uyarı normal şimdilik beta sürüm olduğu için hızlı bir şekilde hatalar giderilecektir. Dün geceden beri birçok ayar yaptım bir sorun yok. Widgetle çakışmış olabilir

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende bazi ayarlarda secim yapinca hemen safe ye atiyor. Ve henuz diger uygulamalarin icindeki activatorle aktif et secenekleri calismiyor. En azindan bende.

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ana ekranda verdiği uyarı normal şimdilik beta sürüm olduğu için hızlı bir şekilde hatalar giderilecektir. Dün geceden beri birçok ayar yaptım bir sorun yok. Widgetle çakışmış olabilir
Yok yanlış anladınız safe moda atması çakışmadan olabilir ama ben tweaki sildim hala widgetlerda sorun var düzeltemedim.Nasıl düzeltebilirim?

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kalıntılar kalmış olabilir İCleaner ile temizlik yaptınız mı ?

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İcleaner ile activator diye aratıp kalıntıları sildim.Başka hangi kalıntıları silmem gerekli?Ayrıca sanırım benim cihaza activator güncellemesi gelmemiş doğal olarak ben eski sürümü kurmuşum

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ryan Petrich reposunda mevcut BigBoss da değil

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ryan Petrich reposunda mevcut BigBoss da değil
İşte ben bigbosstan eski sürüm olanı kurdum.Sonrasında bu hatayı verdi kaldırdım kalıntıları temizledim ama widgetlarda hata devam ediyor.Ne yapabilirim şuan?

Edit:Doğru repoyu ekledim kurdum sorun düzeldi.r.petrich reposundan preferenceloader güncellemesi geldi onuda yaptım cihaz yeniden başlayınca bu uyarıyı veriyor

Mesaj düzenlendi:

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Activator ile birkaç Tweak yükleniyor hepsini kaldırdın mı ? Filza ile manuel temizledin mi ? Olmadı widgetleri yeniden kur

JB-Alper

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Activator ile birkaç Tweak yükleniyor hepsini kaldırdın mı ? Filza ile manuel temizledin mi ? Olmadı widgetleri yeniden kur
Doğru repoyu ekledim kurdum sorun düzeldi.r.petrich reposundan preferenceloader güncellemesi geldi onuda yaptım cihaz yeniden başlayınca bu uyarıyı veriyor

Ekli dosyalar

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Uyarıda sorun yok beta olduğu için cihazınızın sürümünde test edilmedi diyor kullanabilirsiniz

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Harlem shake indirdim Activator de görünmüyor

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Saatler önce yayınlanan bir BETA süreci eksikler hatalar olacaktır hızlı bir şekilde giderilecektir elbet 👍🏾

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar bu activator forum reposundan kaldırıldımı. Ben repomuzdan kurdum ama şimdi cydiaya girdim, activator bilinmeyen yerden yüklenmiş gözüküyor ve forum reposunda da yok..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu activator forum reposundan kaldırıldımı. Ben repomuzdan kurdum ama şimdi cydiaya girdim, activator bilinmeyen yerden yüklenmiş gözüküyor ve forum reposunda da yok..

Activator iOS 11 uyumlu son beta Ryan Petrich’in kendi reposunda mevcut kaldırıp ordan yükleyin.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Activator iOS 11 uyumlu son beta Ryan Petrich’in kendi reposunda mevcut kaldırıp ordan yükleyin.
Anladım öyle yaparım fakat bizim repoya da yeni eklenmişti ve ios 11 uyumlu sürümdü.
Merak ettiğim tweak bi sorunamı yol açıyor neden kaldırıldı, yoksa şuanda sorunsuz kullanıyorum zaten..

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Anladım öyle yaparım fakat bizim repoya da yeni eklenmişti ve ios 11 uyumlu sürümdü.
Merak ettiğim tweak bi sorunamı yol açıyor neden kaldırıldı, yoksa şuanda sorunsuz kullanıyorum zaten..

Kaldırma sebebimiz activator gerektiren bir tweak kurmak istediğiniz zaman sitemizin reposundan kurduğunuzun üstüne kurmaya çalışıp hata almanıza sebep olacaktır bu yüzden kaldırdık.

JailbreakTR

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kaldırma sebebimiz activator gerektiren bir tweak kurmak istediğiniz zaman sitemizin reposundan kurduğunuzun üstüne kurmaya çalışıp hata almanıza sebep olacaktır bu yüzden kaldırdık.

JailbreakTR
Yusuf bey çok teşekkür ederim açıklama için, gerçekten iyi düşünülmüş

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler harlem Shake yükledim activator de görünmüyor uyumlu değimi acaba iOS 11 de

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
@Samet sordun cevapladım bu beta sürüm uyumsuzluklar olacaktır ısrar amacın ne ?

Tips
Tips
Üst Alt