Neler yeni

Aktivite “Activator” ile neler yapıyorsunuz

deepdarkx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Güç tuşu+ ses kısma tuşuna basınca respring e ayarlıyorum ama çalışmıyor başka butonlara atadığımda çalışıyor. Homegesture ile çakışıyor olabilirmi. Güç+ menu button yaptığımda ses açma + güç tuşu ile respring oluyor öyle karışık bi hal aldı

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Güç tuşu+ ses kısma tuşuna basınca respring e ayarlıyorum ama çalışmıyor başka butonlara atadığımda çalışıyor. Homegesture ile çakışıyor olabilirmi. Güç+ menu button yaptığımda ses açma + güç tuşu ile respring oluyor öyle karışık bi hal aldı
Güç tuşunun davranışı değiştiği için home gesture kaynaklı olabilir. Ayarlarında bunu kapatma özelliği olması lazım.

scandisk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Eskiden daima cihazı sallaya bir tweak yardımıyla bir görev atıyordum tüm açık uygulamalar kapanıyordu şimdi böyle birşey mümkün mü

erturrk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konu Dışı:

Activator+Siri de tetiklenen kelime ile güzel sonuçlar elde edilebiliyor.
Hocam nasıl yaptınız ben ayarlayamıyorum, asistan sekmesi görünmüyor benim activatorda

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Başka Activator ile güzel şeyler yapan var mı ? :D

sekoco

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4'te çalışıyor mu?
Mesaj düzenlendi:

Sistem versiyon çok yeni, bu sürümde test edilmedi, bu bazı fonksiyonlar çalışmayabilir diye bir mesaj çıkıyor. Ben deniyeyim bakalım. :)

bygeo

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar türkçe yaması nerde var ben hometuşu kullanmadan cihazı kitleyip home tuşuna basmadan uyandırmak istiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar türkçe yaması nerde var ben hometuşu kullanmadan cihazı kitleyip home tuşuna basmadan uyandırmak istiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
uygulama Vs olmadan bazı isteklerini yapabilirsiniz.

31356DC8-3FCB-419D-9E85-36AC1A5B0F50.jpeg

Demirel4713

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Activator ile herşey yapabiliyorsun
En sevdiğim ekranı kilitlemek Güç tuşu sağa cek yaptığında ekranı kilitliyor bütün eylemde kullanabilirsin kısa yol gibi bişey

Dostum Beşiktaş logosunu hangi paketten yüklettin,tüm Zeppelin paketlerini kontrol ettim ama yok.. 12.4 bu arada

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Bildiğiniz gibi Tweak “Activator” olmazsa olmazlardan...
Peki Activator ile hangi işlemleri yapıyorsunuz?

Hadi bakalım kim neler yapıyormuş “Activator” ile
efsane kardesim merhaba... ben activator ile home tusuna gorev atamak istiyorum ama nasil oluyor bir turlu bulamadim bu konuda bana yardimci olabilir misin?

Tips
Tips
Üst Alt