Neler yeni

Aktivite “Activator” ile neler yapıyorsunuz

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Activator kurulu değil ama takibe değer

cixman03

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
WiFi bağlantısı olduğunda hücresel veriyi kapatıyor. WiFi bağlantısı olmadığında hücresel veriyi açıyor.
Hocam bu tamda benim icin gerekli bir sey peki bunun ayarlamasini nasil yapiyoruz bi yardimci olursaniz sevinirim

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam bu tamda benim icin gerekli bir sey peki bunun ayarlamasini nasil yapiyoruz bi yardimci olursaniz sevinirim

Aktivatör'ü

Daima ya gir

Jonined Wi-Fi ye gir

En alta çek sayfayı kırmızı renkteki 3 G ye tıkla altında açılan sekmelerden celculetor data ve 3G yi seç,

Geri gel ;

Left Wi-Fi ye gir

Sayfayı en aşağı çek,

Yeşil olan 3G ye tıkla ,altında açılan pencerelerden celculetor data ve 3G yi seç ..

Hayırlı Olsun

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Activator kullanmıyorum :|

cixman03

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Aktivatör'ü

Daima ya gir

Jonined Wi-Fi ye gir

En alta çek sayfayı kırmızı renkteki 3 G ye tıkla altında açılan sekmelerden celculetor data ve 3G yi seç,

Geri gel ;

Left Wi-Fi ye gir

Sayfayı en aşağı çek,

Yeşil olan 3G ye tıkla ,altında açılan pencerelerden celculetor data ve 3G yi seç ..

Hayırlı Olsun
Janined WiFi ye girdim hocam ama 3 g yok bende gözükmüyor LTE var o olabilir mi ?

Rcpgrcn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak yükledim telefon kafayı yedi kaldırdım :)

auafina

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hocam şimdi wifi kapalı diyelim ama eve geldiğinde vifiyi açıp kendi baglanabilir yapabilirmiyiz
Sana yazdığım gibi yaparsan WiFi sürekli açık kalsın. Bir WiFi ağına bağlanması halinde hücresel veri kapanır.

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Kullananı seveni çoktur biliyorum ama telefona yüklemeyeceğim tek tweak Activator. Eskiden Flipswitch kullanırken mecburen yüklenirdi öyle kalırdı. Tercih meselesi.

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Activator ile herşey yapabiliyorsun
En sevdiğim ekranı kilitlemek Güç tuşu sağa cek yaptığında ekranı kilitliyor bütün eylemde kullanabilirsin kısa yol gibi bişey

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
activatordan daimayı seçiyorum ekranın sol altından elini sürt diyorum uygulama değiştiricisini kullanarak home tuşuna iki kere basmaktan kurtuluyorum daha sonra uygulama içindeyken diyorum ekranın sol altından elimi sürtmeyi seçip ana ekrana dön diyorum uygulamadan çıkmak için kullanıyorum daha sonra masa üstündeyken diyorum ekranın sağ altından elimi sürtmeyi seçiyorum ekran kilitleniyor :) biraz karışık anlattım ama umarım anlarsınız

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
activatordan daimayı seçiyorum ekranın sol altından elini sürt diyorum uygulama değiştiricisini kullanarak home tuşuna iki kere basmaktan kurtuluyorum daha sonra uygulama içindeyken diyorum ekranın sol altından elimi sürtmeyi seçip ana ekrana dön diyorum uygulamadan çıkmak için kullanıyorum daha sonra masa üstündeyken diyorum ekranın sağ altından elimi sürtmeyi seçiyorum ekran kilitleniyor :) biraz karışık anlattım ama umarım anlarsınız
Türkçe hocanıza sevgiler hocam

Tosbega

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yukarıda bahsedilmiş ama ekran kilitlenince wifi ve lte kapansın 2 g açılsın ekran açılınca da tam tersi. İlkini yaptım ama sadece cellular data activ desctiv var 2g bulamadım yardımcı olabilir misiniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
2G iphone’den beri kb kullanırım activatörü’de pek severdim ama cihazıdı hararet ettirirdi nerdeyse uzun lafın kısası activatör cihazı yavaşlatıyordu onun gibi ağır tweakler daha çok da neyse demem o ki home tuşu vs kısa yoldan biyerleri açma birsürü yeni tweak var onları deneyin bence

eskiden aTime Tool vardı ben uyurken şunu yapsın kendini temizlesin hatta duş alsın abarttım biraz cihazı kapatsın açsın bakımını yapsın yani bunlar vardı ama o zaman untedrehed jb vardı her seferinde jb yapmıyordu keşke öyle olsa yine yeni hızlı kasmayan tweak ler kurun benden demesi cihazınız ısınıyorsa başarısızsınız yani

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Activator candır cannnnn

Tapatalk kullanarak iPhone 8 Plus aracılığıyla gönderildi

elation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Activator candır cannnnn

Tapatalk kullanarak iPhone 8 Plus aracılığıyla gönderildi
aynen öyle... cihazımı yavaşlattığını da hiç hissetmdim bu zamana kadar. jb’yi activator için yapıyorum desem yeridir.

elation

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar quick do activator vardı bilirsiniz. ios 12 de çalışıyormu acaba

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ByMeTe

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar quick do activator vardı bilirsiniz. ios 12 de çalışıyormu acaba

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Activator 12 çalışmaktadır Quickdo malesef günceleme gelmedi geliştiriciye ulaştım cvp vermiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt