Neler yeni

Açılan konuların taşınması

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet sistem baya yanlış ilerliyor bana soracak olursanız. Açtığım konular genelde çok genel başlıkların altına taşınıyor ve hiç bir zaman cevap alamayıp kaybolup gidiyor çok kötü. Şimdi diyeceksiniz la zaten 2 konu açmışsın bu yeni açıp denediğim bir hesap öncekilerde de aynı sorun bu konu taşıma işlerine biraz daha önem verseniz iyi olacak ne zaman açtığım başlık bir yere taşınsa asla cevap alamıyorum. Umarım bununla ilgilenirsiniz belki bu konu bile bir yere taşınacak ve kimse görmeden aralara karışıp gidecek. Benim gibi bu sorundan rahatsız olan var mı bilmiyorum varsa yada yoksa paylaşırsanız sevinirim.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Düzensizliği kabul edebilir misiniz ? Ya da hazırcılığı ? Çünkü aynı konu aynı sorunlar ve çoğunluk forumda arama kutucuğundan bihaber böyle olunca forumda kuralları çerçevesinde belli başlı uygulamalar yapmak durumundayız. Yoksa bu sefer siz değil bir başkası girecek forum çok karışık aynı konudan onlarca var. Evet sizde haklısınız sizin pencereden bakınca ama yönetim olarak bizde haklıyız. Gerekli konuya taşınıyorsa mesajınızı düzenleyip adminleri etiketlerseniz en hızlı şekilde sonuca varırız

sam123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Düzensizliği kabul edebilir misiniz ? Ya da hazırcılığı ? Çünkü aynı konu aynı sorunlar ve çoğunluk forumda arama kutucuğundan bihaber böyle olunca forumda kuralları çerçevesinde belli başlı uygulamalar yapmak durumundayız. Yoksa bu sefer siz değil bir başkası girecek forum çok karışık aynı konudan onlarca var. Evet sizde haklısınız sizin pencereden bakınca ama yönetim olarak bizde haklıyız. Gerekli konuya taşınıyorsa mesajınızı düzenleyip adminleri etiketlerseniz en hızlı şekilde sonuca varırız
Admin etiketleme tavsiyesi için teşekkürler bundan sonra bu şekilde deneyeceğim.

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Fikir ve görüşler için biz de teşekkür ederiz. İyi günler

Tips
Tips
Üst Alt