Neler yeni

A11 dahil BootROM exploiti yayınlandı!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Haberlere göre Jailbreak bir kaç saat gecikecek küçük bir bağımlılık problemleri yaşandığı için. Birazcık daha bekleyelim :)

Erdzhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bi ra1n muhabbeti dönüyor sabahtan beri hayırlısı :)

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Birazcık sabır, her zaman hatalar olabilir. Özellikle yazılımda böyle şeyleri normal karşılamak lazım.

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Birazcık sabır, her zaman hatalar olabilir. Özellikle yazılımda böyle şeyleri normal karşılamak lazım.
Yusuf Bey, kesin olarak sadece MacOS'a geleceği onaylandı mı yoksa şu an hiçbir şey belli değil mi?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Usta sorun o değil windows için de çıkmıyor olması asıl sorun. İnsan bi yazar şu sürümler için net olarak çıkıcak gibisinden ben ona ayar oldum yoksa yine beklenir
Yusuf Bey, kesin olarak sadece MacOS'a geleceği onaylandı mı yoksa şu an hiçbir şey belli değil mi?
Kesin sayılır, henüz Jailbreak'i görmedik elbette destekli de çıkabilir.
Biz sizler için Jailbreak yapma konusunu detaylı bir şekilde hazırlıyoruz. Hackintosh kurulum rehberide olacak içerisinde. Jailbreak yayınlandığında göreceğiz şey şeyi.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ses yok fıs çıktı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kzngl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Hava civa adamlar yatağa girmiştir şimdiye beklemeyelim boşa uyumuşlardır belki 😀

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar geliştirici tweet attı ve şunu söylüyor sunumdan 30 dk önce büyük bir hata bulduk bu yüzden daha sonra çıkartacağız aynı zamanda redditte bir arkadaş bugün çıkacağını söylüyor ve pwn20wnd de şunu söylüyor unc0verı ilk çıkarırken ben de aynı şeyi yaşamıştım

İlk çıktığında macOSa çıkacak kesin çünkü macOSda yazılıyor kodlar ve Windows a kesinlikle aktarılacaktır kısa sürede birazcık sabır arkadaşlar

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
O zaman o jb bugun çıkmaz belkide

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Geliştirici ertelendi dedi ama bugün çıkartmayı düşünüyoruz dedi yorumlarda .

hadi bakalım bugun umarım çıkar bekliyoruz.

Kzngl1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
Hep yalan dolan arkadaşlar. Her yıl bu zamanlarda jailbreak beklentisi olur. Ben eskiden bekler dururdum son zamanlarda takip etmiyorum. Aynen bu şekilde olurdu biri çıkar geliyor der o gün gelir bilmem problemler çıktı der Yoksa bir sistemi hack yaptigini soyleyen biri neden çıkacağı gün çalısmalara devam etsinki Onceden hazir eder o gun geldiginde kullaniciya sunar değişen ne oluyorki amaç 7-8 kasima ilgi çekmek adlarını gündemde tutmak

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Acele etmeyin işinize gücünüze bakın kafa dağıtın bu konuya odaklanıp beklerseniz işiniz zor dostlar

ibrababa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
hackintosh'lu bilgisyarlar için kurulabilcekmi peki?

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt