Neler yeni

A11 dahil BootROM exploiti yayınlandı!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Sağolun Yusuf hocam sizinle beraber takip ediyoruz öncülünüz de . Mac bilgisayara sahip olduğum için bu yapılan downgrade işlemini merak ettim, yapılabiliyor mu gerçekten çünkü yapmak istiyorum.
Güncel sürüm kullanmak varken downgrade’e gerek kalmaz diye düşünüyorum. Bir hafta kadardır iOS 13 kullanıyorum. Düşülmeye gerek olacak bir sürüm değil bence. Tweaklerde zamanla güncellenecektir zaten.
Tabi yine de downgrade konuları gelecek yeni Future Restore sürümü için.

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar bu beyefendinin konuşması sırasında mı yayımlanacak? Konuşması Türkiye saatiyle kaça denk geliyor. Saatlerce uğraşmak istiyorum artık ya 😄

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Çıkacak olan araçlarla jb den sonra cihazı kapatıp açtığımız da yine jb yapmak gerek anladığım kadarıyla. Peki bu araçlarla jb yaptıktan sonra cihazı kapatıp açmak istediğimizde bilgisayar ve programa ihtiyaç var mı?

Yine çıkacak olan araçlarla downgrade yaptıktan cihazı kapattıktan sonra açmak için bilgisayar ve programa ihtiyaç var mı?

Açıkçası ben JB değil downgrade heyecanlandırıyor ve sabırsızlıkla bekliyorum.

vyoleee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende mac var hocam telefon da iPhone 7 Plus bu işlem nasıl yapılıyor?
YouTube da videosunu görmüştüm fakat oldukça karışık bekletsenize iyi sade bir rehber ile yapabilirsiniz
Mesaj düzenlendi:

Çıkacak olan araçlarla jb den sonra cihazı kapatıp açtığımız da yine jb yapmak gerek anladığım kadarıyla. Peki bu araçlarla jb yaptıktan sonra cihazı kapatıp açmak istediğimizde bilgisayar ve programa ihtiyaç var mı?

Yine çıkacak olan araçlarla downgrade yaptıktan cihazı kapattıktan sonra açmak için bilgisayar ve programa ihtiyaç var mı?

Açıkçası ben JB değil downgrade heyecanlandırıyor ve sabırsızlıkla bekliyorum.
Downgrade için henüz kesin bilgiler paylaşılmadı.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bu bilgisayar ile jailbreak işlemi iPhone 5s'ler için çok kötü olacak 😔 Benim telefonun şarjı jailbreaksizken 1 gün bile gitmiyor, jailbreakten sonra düşünemiyorum bile. Birde okullarda telefonu kapatmak zorunda kalıyoruz.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Yemin ediyorum bir üst mesajı okumaya aciz insanlar var. lan adam bir üst mesajda sorduğu sorunun cevabını yazmış be adam. Hayır boş bildirim için kızdığımdan değil onu zaten anlatamadık kimseye bari acizlik göstermeyin yahu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güncel sürüm kullanmak varken downgrade’e gerek kalmaz diye düşünüyorum. Bir hafta kadardır iOS 13 kullanıyorum. Düşülmeye gerek olacak bir sürüm değil bence. Tweaklerde zamanla güncellenecektir zaten.
Tabi yine de downgrade konuları gelecek yeni Future Restore sürümü için.
10.3.3 sürümünde i7 çok iyiydi pil konusunda da akıcılık konusunda da bi hayranlığım var o sürüme o yüzden de biraz düşürmek istiyorum :D

Birde geçenlerde forumda ki konuların birisinde kalıcı JB olucağı söylenmişti yani telefon yeniden başlasa bile gerek kalmıycak denmişti öyle bişey mümkün değil mi ?

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Jailbreak aracının şimdilik sadece mac os üzerinde çalışacağı windows ve linux için sonra geleceği söylentileri dönüyor twitter’da. iFenix hesabında gördüm.
Şaka olmalı. Çıkartıyorsa tam çıkartmalı böyle şey olmaz👎

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
FF64664A-01CD-485A-816B-0A1563AD38FE.jpeg
geliyor... ama sadece macOS için sanırım. Windows ve Linux sonra çıkacakmış.

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Alan adı 'e alındı. Geliyor.

vyoleee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Anlamadığım şey o kadar Windows kullanıcısı var sadece macOS önem verip öncelik tanıyorlar hala anlamadım Eskiden Pangu vardı rahattı her şey sorunsuz güzel günlerdi.

Emn5805

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Olmadı Wmare’dan mac os kuracaz.

Uzun zamandır hackintosh kullanıyorum. Şuan Catalina sürümündeyim çıktığında deneyeceğim.

Son düzenleme:

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hackintosh kurmak çok zor değil biraz araştırma yapıp kurabilirsiniz ben yaklaşık 6 yıldır kullanıyorum. Kurulun eskisine göre çok kolay.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Anlamadığım şey o kadar Windows kullanıcısı var sadece macOS önem verip öncelik tanıyorlar hala anlamadım Eskiden Pangu vardı rahattı her şey sorunsuz güzel günlerdi.
Konularımız hazırlanıyor. İçerisinde macOS kurulum için detaylarda olacak. olabildiğince yardımcı olacağız bu konuda.

siristatt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Konularımız hazırlanıyor. İçerisinde macOS kurulum için detaylarda olacak. olabildiğince yardımcı olacağız bu konuda.
Vay be başkan bugün yazıyı bekliyorum.

Trafikci258

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kesinlikle Windows olacak eminim

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Öncelik veriliyor diye bir şey yok. Bu adamlar macOS da yapıyor, Windows’ta değil. macOS’ta çalışanı, Windows’a uyarlamaları lazım sonradan.

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt