Neler yeni

A11 dahil BootROM exploiti yayınlandı!

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...

Hooman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Gençler 3. test iPhone’um üzerinden (iPhone 5S 6,2) iOS 12.4.2’den 10.3.3’e başarıyla downgrade ettim. Tabii ki şuan için en stabil biçimde MacOS Mojave’de çalışıyor. Terminal’den scriptleri sırasıyla komut vererek kolaylıkla yapılabilir. 2010 veya daha yüksek bir Mac ile rahat yaparsınız. Hata ihtimali var ancak 5-6. denemede success oranı yüksek. Herhangi bir iCloud Keychain veya SEP sorunu yok. Telefon hızlandı bu arada. Touch ID çalışıyor.

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Gençler 3. test telefonum üzerinden (iPhone 5S 6,2) iOS 12.4.2’den 10.3.3’e başarıyla downgrade ettim. Tabii ki şuan için en stabil biçimde MacOS Mojave’de çalışıyor. Terminal’den scriptleri sırasıyla komut vererek kolaylıkla yapılabilir. 2010 veya daha yüksek bir Mac ile rahat yaparsınız. Hata ihtimali var ancak 5-6. denemede success oranı yüksek. Herhangi bir iCloud Keychain veya SEP sorunu yok. Telefon hızlandı bu arada. Touch ID çalışıyor.
adınıza sevindim hocam windows için beklemedeyiz hala.

Kira

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gençler 3. test iPhone’um üzerinden (iPhone 5S 6,2) iOS 12.4.2’den 10.3.3’e başarıyla downgrade ettim. Tabii ki şuan için en stabil biçimde MacOS Mojave’de çalışıyor. Terminal’den scriptleri sırasıyla komut vererek kolaylıkla yapılabilir. 2010 veya daha yüksek bir Mac ile rahat yaparsınız. Hata ihtimali var ancak 5-6. denemede success oranı yüksek. Herhangi bir iCloud Keychain veya SEP sorunu yok. Telefon hızlandı bu arada. Touch ID çalışıyor.
Bu yaptığın sadece A7 cihazlar için mi geçerli ?

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Anladığım kadarıyla X'e kadar hepsine Mac ile şu anda yapılıyor. Mantıken 5s ile X'e atılan diğer ara telefonlara da atılır.

MeTeCiK

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Anladığım kadarıyla X'e kadar hepsine Mac ile şu anda yapılıyor. Mantıken 5s ile X'e atılan diğer ara telefonlara da atılır.
Verbose bot neyimize yarar faydaydı nedir meraktan soruyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cancan3443634

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bi yapım videosu yada anlatım yaparsanız çok iyi olur aslında nasıl yapılacağı hakkında

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Checkra1n jailbreak adında bir jailbreak aracı yayınlanmış bilgisi olan varmı arkadaşlar

MeTeCiK

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Checkra1n jailbreak adında bir jailbreak aracı yayınlanmış bilgisi olan varmı arkadaşlar
simdilik birşey yok senin duydugun fake site checkrain. com sakın config dosyasını yükleme

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bu downgrade işlemini ben ve benim gibi acemi kullanıcılar nasıl yapabilir, işlemi yapmak şuan sanırım ileri düzeyde bilgi istiyor çünkü

tuana504268

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
simdilik birşey yok senin duydugun fake site checkrain. com sakın config dosyasını yükleme
Ben yükledim acaba bilgilerim çalınmış mıdır? Ne yapmam gerekiyor?

tuana504268

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Apple ıd şifremi değiştirdim,fabrika ayarlarına döndürdüm.

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Aradaki mesajlarda belirtildi diye hatırlıyorum ama yine de söyleyeyim tekrar. Arkadaşlar, checkm8'in kullandığı açık bir bilgisayar aracılığıyla USB portundan bir nevi saldırı yapılarak exploit ediliyor. Yani bunun kullanılabilmesi için bir bilgisayar şart. Herhangi bir şekilde bu exploiti kullanan OTA jailbreak sitelerine veya reklamlarına inanmayın ve bu konu hakkında kesinlikle bir profil veya IPA yüklemeyin. En garantisi bu forumdaki ana konuları, haber konularını (Özellikle yöneticilerin yayınladığı) takip edin. Hatta isterseniz Reddit'te jailbreak kanalına bakabilirsiniz.

bybatr10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Teşekkürler

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

RxOS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben linux da yaptım.. fakat bu saatten sonra ne yapabilirim ?

Valla hocam jb olayına inanın çok uzağım geçenlerde bir kez yaptım beklediğim gibi çıkmadı bir kez daha deniycem linux beceremediğim için de yüklemek istemiyorum windows a gelmesini bekliyorum bir an önce

MeTeCiK

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Valla hocam jb olayına inanın çok uzağım geçenlerde bir kez yaptım beklediğim gibi çıkmadı bir kez daha deniycem linux beceremediğim için de yüklemek istemiyorum windows a gelmesini bekliyorum bir an önce
3 cihazım var bu durum İçin geçerli birisi cfw ve digerleri için İCloud by-pass (İpad ) beklemedeyim bende :))

MeTeCiK

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Linuxta nasıl yapılıyor kardeş
Bunun hakkında türkçe bir rehber var mı
Hackintosh yükledim erinmesen onda denedim sonra linux yükledim onda da diğer cihazda denedim ama eeeee ne oldu diyorum bu saatten sonra nr yapabilirim ? Linkteki videoya bakabilirsin
YouTube de var
Ben yaptım şimdi ne olacak

Sinanishik2

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5S
Hackintosh yükledim erinmesen onda denedim sonra linux yükledim onda da diğer cihazda denedim ama eeeee ne oldu diyorum bu saatten sonra nr yapabilirim ? Linkteki videoya bakabilirsin
YouTube de var
Ben yaptım şimdi ne olacak

Kardeş sürüm düşürebilirsin mesele
Orneğin ben ios 12.4.1’deyim ve jb yok
Yani ben şahsen jailbreak için yapacam

MeTeCiK

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Kardeş sürüm düşürebilirsin mesele
Orneğin ben ios 12.4.1’deyim ve jb yok
Yani ben şahsen jailbreak için yapacam

Bu kodla sadece exploti cihaza yüklüyorsun sürüm düşürme için hatta bir çok şey için olanak sağlıyor. Fakat Windows İçin kolay arayüzle karşımıza çıksa iyi olur . Cfw bekliyorum dediğim gibi birde İcloud bu pass daha kimse bir adım atmadı Windows icin beklemedeyiz

Durum
Konu cevaplara kapatılmıştır...
Tips
Tips
Üst Alt