Neler yeni

8 plus mı XR mi ?

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum , 8 plus mı xr mi çok kararsızım . Özellikle XR kullanan varsa yorumlarını çok merak ediyorum selametle ..

aliercan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Mer 1 yildir XR JB li kullaniyorum pili kullanimi cok guzel boyut olarak guzel XS ayni ekran Guruntusu 8 plus ayni bence XR 8 plusa 10 ceker

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum , 8 plus mı xr mi çok kararsızım . Özellikle XR kullanan varsa yorumlarını çok merak ediyorum selametle ..
Arada uçuk bir fiyat farkı olmadığı için mantık olarak Xr daha iyi pil ve işlemciye sahip. XR'ı tercih etmek daha mantıklı görünüyor.

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şu an ikisi de var ben de ve kesinlikle XR

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Şu an ikisi de var ben de ve kesinlikle XR
abicim bulunduğum yerde teknosa var teknosadan almayı düşünüyorum ,, bazı arkadaşlarım teknosayı önermiyor , bilgin varmı bu konuda ,
Mesaj düzenlendi:

a
Mer 1 yildir XR JB li kullaniyorum pili kullanimi cok guzel boyut olarak guzel XS ayni ekran Guruntusu 8 plus ayni bence XR 8 plusa 10 ceker

ç

ilgin için çok teşekkürler abicim

abicim bulunduğum yerde teknosa var teknosadan almayı düşünüyorum ,, bazı arkadaşlarım teknosayı önermiyor , bilgin varmı bu konuda , kararsızım ve süremde az

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
abicim bulunduğum yerde teknosa var teknosadan almayı düşünüyorum ,, bazı arkadaşlarım teknosayı önermiyor , bilgin varmı bu konuda ,
Mesaj düzenlendi:

a

ç

ilgin için çok teşekkürler abicim

abicim bulunduğum yerde teknosa var teknosadan almayı düşünüyorum ,, bazı arkadaşlarım teknosayı önermiyor , bilgin varmı bu konuda , kararsızım ve süremde az
Sorun olmaz da herkesin farklı bir deneyimi vardır çok şükür telefon konusunda problem yaşamadım ama mutlaka fiyat karşılaştırması yap lütfen

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
fi
Sorun olmaz da herkesin farklı bir deneyimi vardır çok şükür telefon konusunda problem yaşamadım ama mutlaka fiyat karşılaştırması yap lütfen
evet kesinlikle haklısın abicim ama fiyat her yerde aynı 6.500. birtek trendyolda indirimde 6000 .., Bulunduğum yerde sadece teknosa olduğu için kararaız kaldım

ZEYTAH

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
fi
evet kesinlikle haklısın abicim ama fiyat her yerde aynı 6.500. birtek trendyolda indirimde 6000 .., Bulunduğum yerde sadece teknosa olduğu için kararaız kaldım
İnternet üzerinden almayı düşünmez misin Hepsiburada N11 ve belirttiğin gibi Trendyol hatta türkcell bayi de olur bir bak istersen internet sitesinde 5900 olarak gösteriyor

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
evet internet üzerinde şu an sadece trendyolda indirimde ,, abicim işte internet sitlerinden alışveriş pek yapmadığım için bilmiyorum ve ister istemez bir tedirginlik oluyor , ve sadece teknosa seçeneğim olduğundan kararsız kaldım ,, senin gibi abilerin yardımı olur diye yazdım buraya

berkayaksoy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
İnternetten aldığınız üründe emin olun sorun çıkınca daha fazla muhattap bulursunuz.

Gideyim bayiden alayım içim rahat olsun olayı eskidendi. Sorun çıkınca bayiye götürdüğünüzde ortada bir top var 50 yere atılıyor. Vakit çalınıyor.

Alın trendyol veya n11 gibi yerlerden. Zaten ürünün gelmeme şansı yok. Kırık veya bozuk gelirsede kargocu ile birlikte tutanak tutup geri gönderiyorsunuz hallediyorlar.

Servislik durumlarda da ne varsa yakınınızda Lydia, Pupa, Gürgençler herhangi birine verirsiniz onarılır.

Tips
Tips
Üst Alt