Neler yeni

Satıldı 7 Plus, Developer IPA, Bol Artılı, Nokta Hatasız Cihaz!

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba Arkadaşlar,

XR alacağım için 7 Plus’ı satıyorum.

<<Özellikler>>

Kutu ve Fatura:
Var.

Kapasite: 32GB (iCloud kullandığım için yüksek kapasiteye gerek duymuyorum).

Alınma Tarihi: 9 Temmuz 2020.

Alınma Yeri: Turkcell Bayii.

Garanti Bitiş Tarihi: 9 Temmuz 2022.

Kozmetik durumu: 10/10 (Alındığı gün cihaza güç verilmeden tam kaplama ekran ile birlikte Case 4U kılıf takılmış ve hiç çıkartılmadan kullanılmıştır. Cihaz hiç yere düşmemiştir).

Renk: Mat Siyah.

Sürüm: 13.4.1

Pil Sağlığı: %98

Tamir: Görmedi

Jailbreak ve Uygunluk: Uygun ve Jailbreak Aktif

<<Artıları>>

• Cihaz alındığı gün efsane hocam tarafından Apple Developer hesabından unc0ver IPA’sı imzalanmıştır. unc0ver 5.2.1 sürümüdür. unc0ver IPA sı mevcuttur, alıcıya verilecektir. Dolayısıyla 9 Temmuz 2021 tarihine kadar sıkıntısız Jailbreak yapılabilir.
  • Şarj aleti ve kulaklık hiç kullanılmadı hatta kutudan bile çıkartılmadı.
  • Yanında 3 adet Case 4U kılıf hediye edeceğim. Değeri 130,00 TL. İsteyene onların faturasını da verebilirim.
  • Kılcal çizik bile yok, nokta hatasız.

<<Fiyat>>
Fiyat olarak düşüncem 5.200,00 TL. Fiyata laf atacak arkadaşlar lütfen kıyaslama yaparken cihazın klasmanında bir cihaz ile kıyaslayın. Sıfırdan farksız developer hesabında olan bir cihaz. Sıfır fiyatı şuanda Akakçe’de 5.600,00 TL.
Cihaz 5.100,00 TL'ye satılmıştır.

<<Notlar>>
1. Fotoğraflarda gördüğünüz ekranın sağ üst köşesindeki kırık gibi gözüken şey ekran koruyucudur. Orada çok ufak toz tanesi kalmış koruyucu ekran yapıştırınca. O tozu alayım derken biraz kastırdım ve kenarı hafiften kırıldı.
2. Cihaz sadece Eskişehir elden teslim. Kargo, kapora vs. uğraşmak istemiyorum. Alacak arkadaş gelir, bakar, beğenir alır.
3. Cihaz sözleşme ile satılacaktır. Sözleşme imzalamak istemeyen veya 18 yaşından küçük alıcılara cihaz satılmayacaktır. Arkadaşlar malumunuz farklı ve ilginç bir devirde yaşıyoruz. Benim kim olduğumu alacak arkadaş bilmiyor, bende o arkadaşı. O yüzden iki tarafı da garantiye almak adına sözleşme imzalanması zorunludur. Sonuçta bu sözleşme alıcıyıda satıcıyıda koruyacaktır. Sözleşme ektedir. Naçizane tavsiyem bu sözleşmeyi saklayın ve cihaz alım satımlarında kullanın.

Alacak arkadaşın iyi günlerde kullanması dileğiyle iyi günler diliyorum.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt