Neler yeni

5s çözünürlük

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 12 için en iyi çözünürlük değiştirme tweak'i hangisi?

Upscale mi?
System info mu?

Cihaz
5s
Sürüm
12.3

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
System info daha iyi ama çözünürlük değiştirenler jb den olmaya yakın en riskli gruptur 👍🏾

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
System info daha iyi ama çözünürlük değiştirenler jb den olmaya yakın en riskli gruptur 👍🏾
yok ben öyle 3000x4000 falan yapmayacağım. Benim istediğim çözünürlük 1024x768==> sıkıntı çıkarır mı?

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Kullanabileceğiniz en iyi çözünürlük bence en fazla iPhone 6 çözünürlüğü olur (750x1334). Daha fazlası sorun yaratabilir. Kendim denediğimden biliyorum çünkü 🙂 Yalnız çözünürlüğü değiştirmek her zaman riskli, o nedenle dikkat etmenizi öneririm.
Düzenleme: Çözünürlüğü değiştirmeden önce şu konuya da bir göz atın bence: Çözüldü - Upscale İOS 12 Parazit

Son düzenleme:

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çözünürlük değiştirmediğim için bilemem bilen arkadaşlar yardıma gelirler. Ama dediğim gibi riske değmez 👍🏾

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çözünürlük değiştirmediğim için bilemem bilen arkadaşlar yardıma gelirler. Ama dediğim gibi riske değmez 👍🏾
Telefon güzel görünsün diye değil oyunlar 4:3 ekran stilinde olsun adamlar daha büyük görünsün diye (gamer lar anladı bile 😬)

Relics

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeş çözünürlük değiştirme işine hiç bulaşma. Ben denedim ekran simsiyah oldu. Görüntü gitti. İcloud ile bilgisayardan cihaz sıfırlayarak kurtardım ama bütün dosyalar uçtu gitti. Değmez yani riske girmeye.

SamoeJX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kardeş çözünürlük değiştirme işine hiç bulaşma. Ben denedim ekran simsiyah oldu. Görüntü gitti. İcloud ile bilgisayardan cihaz sıfırlayarak kurtardım ama bütün dosyalar uçtu gitti. Değmez yani riske girmeye.
Bundan önce bir kere girdim. Çözünürlüğü 200x400 yaptım 😂 mallık işte. Neyse ondan sonra ekrandan tuşlar aşırı büyüdü şifre girme yerinde sadece 0 vardı yani o şekilde. Bende hard reset attım 12.3 de bekliyorum. Zaten cihaz 5s ne olursa olsun çıksa bile en fazla 12.4'e çıkar zaten onada ben telefonu bozana kadar jb çıkarırlar. Ana hayalim 1024x768 yapıp stretched oyun oynamak 😬

Tips
Tips
Üst Alt