Neler yeni

3uTools

ShekiL

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iTunes , iTools ve iFunbox benzeri alternatif bir program.

- Bilgisayardan telefona resim müzik yükleme.

- Ücretli Ücretsiz bir çok Uygulamayı indirip otomatik kurma.

- Zil sesi için çeşitleri de çok fazla hemde zil sesi yapmak daha basit halde.

- Duvar Kağıdı Seçeneğinde de çeşitleri bol.

3utools.png

- iOS un bu sürümlerinde jailbreak imkanıda mevcut.

Adsız.png

- Realtime Screen Sayesinde Cihazınız açılır ama siyah ekranda kalırda ekranı göremezseniz bu uygulama üzerinden anlık olarak cihaz ekranını görebiliyorsunuz. @gokmenecer 'e teşekkürler :thumbsup:

Adsız.png

Link :

Son düzenleme:

H

hsahin4

Guest
Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Çok memnunum, data kaybetmeden upgrade/downgrade (imzalı sürümlerde) çok kolay.
Twitter hesaplarını da takip etmenizi öneririm, ilginç makaleler yayınlıyorlar (ingilizce)

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ek olarak ileteyim, Cihazınız açılır ama siyah ekranda kalırda ekranı göremezseniz bu uygulama üzerinden anlık olarak cihaz ekranını görebiliyorsunuz.
siyah ekran derken yani bootlop dahil mi ? ve ekrana siyah olarak ta müdahale edebiliyor muyuz ?

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
siyah ekran derken yani bootlop dahil mi ? ve ekrana siyah olarak ta müdahale edebiliyor muyuz ?
Hayır bootloop değil. Örneğin çözünürlük değiştirdikten sonra oluşan durumlar vb. kastetmiştim

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Evet güzel programdır kendileri hiç insanı uyuz etmeden Camera roll içine resim atabilir mesela

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Bir şeyi merak ettim. Programı henüz denemedim, o yüzden bilmiyorum. Mesela fotoğraf ve videoları itunes üzerinden telefona atmak için önce bir klasör oluşturup, ardından foto ve videoları klasörün içine attıktan sonra itunes üzerinden o klasörü seçip telefonumuzla eşzamanlıyoruz. Bayağı saçma bir işlem ve bunu yaptığımızda o klasörle işimiz bitmiş olsa bile, itunes üzerinden eşitleme yaptığımız için silmemize izin vermiyor. Yine illa itunes üzerinden kaldırmamız gerekiyor yani bilgisayara bağımlı kılıyor. Ya aslında boş yere uzadı özet şu, android telefonlarda olduğu gibi fotoğraf ve videoları tutup sürükleyerek atma imkanı veriyor mu ve istediğimiz zaman hemen telefondan silebiliyor muyuz? Bir de 10.2.1 sürümünde çalışıyor mu? Biraz uzun oldu kusura bakmayın.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Atiyorsunda siliyorsunda film rulosuna attım ve sildim de eğer onu soruyorsan, yalnız indirdiğim duvar kağıtlarını silmeye izin vermedi çok sorun değil nasılsa yer bol ancak silmek istesen PC’ye indirip sonra istediğin klasöre sürükle bırak yaparsın @Ozan

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Cevabın için çok teşekkür ederim. Eve geçince bir deneyeceğim. Şu iphonelarda en nefret ettiğim durum, android cihazlardaki gibi sürükle bırak imkanının olmamasıydı. Cihazım 64 gb ama o kadar çok fotoğraf video ve müzik var ki, 3 gb anca kaldı :D Bir de şunu merak ettim, cihazımda film rulosunda yer alan video ve fotoğrafları da aynı şekilde bilgisayarıma sürükleyerek atabiliyor muyum? Yine başka bir ios belası. Yüzlerce klasör içinde fotoğraf aramaktan fenalık geldi @caglar_fb

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@Ozan dostum cihazdan PC’ye zaten sürükle bırak her durumda serbest sorun pcdeki birşeyi cihazda istediğin yere atamamak o da bence bu prog ile kesin çözüm oldu, işlemler için önce prog üzerinden cihaza 3uTools un iOS uygulamasını indirip ilk foto video kopyalamasında onay isteyince kabul etmek (okuma yazma izni vermek) sonrası zaten kendisi gelir

Ozan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Peki çok teşekkür ederim. Bana resmen ilaç olacak bir uygulamaya benziyor. Denemek için sabırsızlanıyorum.

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3uTools ile tüm fotoğrafları aldım. Export edlilen klasörde favoriler, instagram, twitter vs tüm albümleri ayrı klasörlerde çıkarmış. Bunları Albüm albüm tekrar yükleyebiliyor muyuz?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
3u ile resim atmayacalisinca pictools yükleyecek telefona. izin ver ve de kur. sonrasında atacaktır.

erkamacar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Tüm klasörleri albüm albüm mü atacak hocam? 15.000 foto olunca başlamadan sorayım dedim.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkürler arıyordum Zaten

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bozkurtum

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
bunun la ipad3 9.3.5 veya 9.3.6 nasıl jailbreak olur zira benim yaptıklarımda her iki sürümdede hata alıyorum..

KskKing

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Selamlar
Bu program şuna hala aktif kullanılıyormu acaba
Birde ücretli ücretsiz uygulamaları nasıl kuruyoruz.

Tips
Tips
Üst Alt