Neler yeni

2019 kasım hangi iphone tercih edilmeli ?

Emre1999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iphone 7 cihazımı değiştirmeye karar verdim. İphone x ve iphone 11 arasında çok kaldım. X alırsam checkm8 den yararlanabilicem ama gelecek odaklı düşünürsek eğer A13 de mutlaka jb çıkıcak.
Ve iphone x cogu yerde 11 den daha pahalı hani x alicagima bin lira ekler 11 pro alırım dedim. Sizin düşünceleriniz nelerdir sizce suan hangi apple cihazi alinmalı? (Aklım iphone 11 e daha cok yatıyor

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak cok abartiliyor. İphone X suan bile guncellegini kaybetmis bir telefon.
İphone X = A11 islemci
İphone Xr= A12
İphone Xs =A12x
iphone 11 = A13
Arada kaç nesil var. Jailbreak yapinca ne olacak. Yani ne bu jailbreak? Benim telefonumda iphone 7 unc0ver iki uc gorsel cicilibicili biseyler youtube reklam engelleme. Ki o da aylik parali alinabiliyor. Abartiliyor. Ve bu camiada takildigin surece gozunde buyumeye devam edecek.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Jailbreak cok abartiliyor. İphone X suan bile guncellegini kaybetmis bir telefon.
İphone X = A11 islemci
İphone Xr= A12
İphone Xs =A12x
iphone 11 = A13
Arada kaç nesil var. Jailbreak yapinca ne olacak. Yani ne bu jailbreak? Benim telefonumda iphone 7 unc0ver iki uc gorsel cicilibicili biseyler youtube reklam engelleme. Ki o da aylik parali alinabiliyor. Abartiliyor. Ve bu camiada takildigin surece gozunde buyumeye devam edecek.
Dostum JB'yi herkes kendisine göre kullanır.
Düşünce tarzın yanlış bana kalırsa. Mesela kendimden pay biçeyim, işim gereği çok fazla WhatsApp kullanıyorum ve WhatsApp'ın Premium özelliklerine ihtiyaç duyuyorum (android işletim sistemlerinde plus uygulamaların ban riski var). Herhangi bir sıkıntı yaşamadan işlerimi hallediyorum.
iPhone 7 cihazımda tam portre olmasada portreye yakın fotoğraflar çekiyorum.
Herhangi bir online oyun oynama sırasında NetworkDisabler tweak i sayesinde diğer tüm uygulamaların net bağlantısını kesiyorum ki buda kesintisiz bir oyun deneyimi sunuyor.
Fake konum sayesinde bir çok şeyi oturduğum yerden hallediyorum.
Bu liste uzaaar gideeer.
Benim için JB'siz iPhone kurumuş çiçeğe benziyor. Sen 2-3 cicili bicili tweak kullanıyorsun diye herkes öyle kullanacak değil.

Crawlinq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Vahcet kardeşime aynen katılıyorum. bende bütün ipa dosyalarını süresiz şekilde kurabiliyorum youtube ++ sayesinde reklam görmüyorum istediğim videoyu indiriyorum aynı şekilde intagram whatsapp spotify uygulamalarının plus larını kullanıyorum.
Safari plus ile her videoyu indiriyorum. Arada bi telefonu resetleyince jailbreak gidiyorya hani telefonun yüzüne bakasım gelmiyor

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Vahcet kardeşime aynen katılıyorum. bende bütün ipa dosyalarını süresiz şekilde kurabiliyorum youtube ++ sayesinde reklam görmüyorum istediğim videoyu indiriyorum aynı şekilde intagram whatsapp spotify uygulamalarının plus larını kullanıyorum.
Safari plus ile her videoyu indiriyorum. Arada bi telefonu resetleyince jailbreak gidiyorya hani telefonun yüzüne bakasım gelmiyor
Ah eski JB'ler nerdeee :)

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone X = A11 islemci
İphone Xr= A12
İphone Xs =A12x
iphone 11 = A13
jb yapınca ne olucak diye bir kahide yok. Kimisi böyle sever kimisi normal kullanır. Cicilibicili diye bir şey görmüyorum ben jailbreakte bu tamamen tarz zevk veya ihtiyaç meselesidir. Kimisi youtube için kullanır. Kimisi ayarlara girmeden kısa yoldan işini hızlıca yapmak için kullanır. Kimisi tek tek bir kişi silmek yerine işim cabuk görülsün 10 sn yede hepsi silinsin olarak kullanır. Kimiside jailbreak sevmez biz diyormuyuz jailbreaksiz kullanıyorsun vs vs hayır.Applede yeni güncellemelerini jailbreak uygulamalarından esinlenerek yeni ios sürümlerine entegre eder.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Ben web yazılım işi ile ilgileniyorum. Aranızda ilgilenen varsa bilir, jailbreak sayesinde herhangi bir siteye yüklemek istediğim eklenti,tema, modül vs varsa filza ile gerekli düzenlemeleri yapıp içinden eksik fazla varsa ayarlayıp zipleyip siteye yükleyip kurabiliyorum. Acil durumlarda Jailbreak sayesinde sitelere çok rahat müdahale edebiliyorum. Yıllardır jailbreak hep elim ayağım olmuştur. iOS 7-8 dönemlerde arkdaşımızın dediği gibi cicili bicili temalar widgetler kullanırdım fakat uzun süredir tema bile kullanmıyorum. Jailbreak’te o kadar detay var ki bir akıllı telefondan çok daha fazlası oluyor iPhone.

Bazı kişilerde sadece tema özelleştirmesi için jailbreak yapar buda tamamen kişisel tercihtir.

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Gördügünuz gibi oyun oynarken diger uygulamalarin internetini kapatan tweaki cicilibicili saymayanlarin içinde jailbreak gözde buyumeye devam edecek.
Kesinlikle iphone 11 alın. Gönül isterdi ki iphone 11 pro alabilin fakat cok pahali. İphone 11 çok güclu islemcisiyle ve tasarimiyla uzun süre ömrü olacak bir telefon. Simdiden hayirli olsun :)

akalem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar tartışma yapacağımıza arkadaşın dediğine mi odaklansak

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar iphone 7 cihazımı değiştirmeye karar verdim. İphone x ve iphone 11 arasında çok kaldım. X alırsam checkm8 den yararlanabilicem ama gelecek odaklı düşünürsek eğer A13 de mutlaka jb çıkıcak.
Ve iphone x cogu yerde 11 den daha pahalı hani x alicagima bin lira ekler 11 pro alırım dedim. Sizin düşünceleriniz nelerdir sizce suan hangi apple cihazi alinmalı? (Aklım iphone 11 e daha cok yatıyor
Senin durumda Sana tavsiyem..

—iPhone X Jailbreak için kullan

—iPhone 11 güvenlik ve performans için kullan..

Not: A12 veya A13 cihazlardaki Jailbreak , A11 cihazlardaki Jailbreak gibi olmayacaktır...

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone X = A11 islemci
İphone Xr= A12
İphone Xs =A12x
iphone 11 = A13
XR ile XS aynı işlemciyi kullanıyor
Mesaj düzenlendi:

Gördügünuz gibi oyun oynarken diger uygulamalarin internetini kapatan tweaki cicilibicili saymayanlarin içinde jailbreak gözde buyumeye devam edecek.
Kesinlikle iphone 11 alın. Gönül isterdi ki iphone 11 pro alabilin fakat cok pahali. İphone 11 çok güclu islemcisiyle ve tasarimiyla uzun süre ömrü olacak bir telefon. Simdiden hayirli olsun :)
Cicilibiciliymiş hahaha

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
İphone X = A11 islemci
İphone Xr= A12
İphone Xs =A12x
iphone 11 = A13
A12x : iPadOS

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Yeni bir cihaz alacak olsam 11 Pro yada Pro Max alırım. XS Max ile ekran ve kamerasını karşılaştırdım gerçekten güzel. Tabii başka farklar da var.

11 ile 11 Pro kıyasla öyle al derim kamera ve ekran farkını görmenizde yarar var.

Temiz bir X bulursam X alacağım jailbreak arayan biri olduğum için ve yok açık çıktı çıkmadı aman elmada kalmasın düşüncesi olmadan telefon kullanmak istediğim için

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Soruyu sormak için yanlış bir mecradasın açıkcası hocam sitenin açıklamasında söylediği gibi bu site gönüllü Jailbreak kullanıcıları tarafından kurulmuştur haliyle takipçilerimizde öyle bazılarımız hariç tabi ;) gel gelelim sorduğun soruya eğer konuyu açma sebebin Jailbreak ile pek alakan yokta sitede ki deneyimli arkadaşların görüşlerini almak ise şahsen iPhone 11 alarak hem en güncel Apple ekosistemi içerisinde varlığını daha uzun sürdürebileceğini hem de 11 in donanımsal artılarından geri kalmayacağını düşünüyorum fakat aklında Jailbreak li bir iPhone kullanmak varsa kesinlikle iPhone X tavsiyemdir. Çünkü checkm8 exploiti bugüne dek çıkan en iyi exploit olarak gösteriliyor uzun süre Jailbreak kaybetme korkusu veya güncel yazılımdan uzaklaşma korkusu olmadan telefonunu kullanabilirsin... Şimdiden hayırlı olsun.

metehndnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
iPhone X bence. Kamerası ve işlemcisi gibi özellikleri iyi diye binlerce lira vermeyin derim. Yeterli bence iPhone X.

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bence iPhone 11 al. Bende Jailbreakli cihaz var eşimde de iPhone 11. Çok iyi bir cihaz hele sesi muhteşem. Benim cihazla arasında fazla bir şey yok gibi. Benim de gözüm kayıyor eşim de al bunu kullan diyor ama cihaz kırmızı 😡. Hiç düşünmeden al kardeşim.

golgeee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Vallahi ben daha 10 gün önce 3.500 TL ye sıfır 7 plus aldım canavar gibi alet.

simya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Bence en hesaplisi ve uygunu iphone xr ve iphone 11.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Tips
Tips
Üst Alt