Neler yeni

2. El Telefon Satın Alma

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ikinci el bir telefon alarak telefonumu yükseltmeyi düşünüyorum. Malum sıfır ürünlerin fiyatları göklerde ve ben de öğrenci halimle bunu karşılayamam :D
Yenilenmiş telefon nasıldır fikri olan var mı? Önerir misiniz? Yoksa sorun yaşar mıyım?

Site ismi eklemek kural dışı mı bilemedim ve eklemedim. İzin verilirse site ismi de vermek isterim.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
easycep isimli site. Çeşitli sayfalarda övmüşler fakat şikayetvar'da çok şikayet vardı güvenemedim. Sizlere de danışmak istedim :)

pepe7115

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
bence forumları araştırın daha uyguna güzel cihazlar bulabilirsiniz

ben şimdiye kadar bütün cihazlarımı donanımhaber forum sayfası altındaki 2. el bölümünden alıyorum 2. el bölümü ama sıfır cihazlarda var bulunduğun şehirde ürün satan mutlaka birisi çıkar ordan elden inceleyip gördükten sonra parasını verirsiniz satıcının

referans sistemide var satan kişinin daha önceki satışlarından insanlar yorum yazıyor bence inceleyin

benim ordaki nickimde aynı

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Daha önce duyduk letgo'da 2. el fiyatına satılan iphone'lar donanımı değiştiilmiş ölmek üzere cihazlar var. Bunlara dikkat etmenin yolu yok mu? Forumda rehber konu lazım bunun için.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Daha önce duyduk letgo'da 2. el fiyatına satılan iphone'lar donanımı değiştiilmiş ölmek üzere cihazlar var. Bunlara dikkat etmenin yolu yok mu? Forumda rehber konu lazım bunun için.
Ben de ayni fikirdeyim. Easycep icin de güzel videolar var ancak yine de güvenemiyorum.

Donanımhaber forumunda kendi ilimde bulamadım ancak biraz daha araştıracağım teşekkür ederim tavsiyeniz icin. @pepe7115

Tips
Tips
Üst Alt