Neler yeni

15.6 'ya Downgrade Mümkün! 5 Aralık itibarıyla güncel

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Hangi cihazlar için hangi sürüm açık arkadaşlar?
ben burdan xs max için baktığımda 15.6 nın imzasının kapalı olduğunu görüyorum, demekki bilmedikleri bir açık var, inşallahta açık kapanmaz 16.2 ye güncelledim çünkü servise vermem gerekiyor cihazı tavsiyede etmiyorum bi kaç duvar kağıdı widget filan oyuncak misali işte, face id karşılamasını da bozmuşlar ben beğenmedim.
ayrıca şurda
15.0 - 16.2 arası iphone x e kadar jb geldi haberi var maalesef xs ve üzerine yok, bizim adminlerden de bir bilgilendirme gelir diye bekliyorum.

Mehmet Gülcan

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 14 Pro
ben burdan xs max için baktığımda 15.6 nın imzasının kapalı olduğunu görüyorum, demekki bilmedikleri bir açık var, inşallahta açık kapanmaz 16.2 ye güncelledim çünkü servise vermem gerekiyor cihazı tavsiyede etmiyorum bi kaç duvar kağıdı widget filan oyuncak misali işte, face id karşılamasını da bozmuşlar ben beğenmedim.
ayrıca şurda
15.0 - 16.2 arası iphone x e kadar jb geldi haberi var maalesef xs ve üzerine yok, bizim adminlerden de bir bilgilendirme gelir diye bekliyorum.
Bende iPad Pro 2015 12.9 inç var. 15.6.1 sürümünde. 15.6’ya düşer mi acaba o yüzden dedim.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@Mehmet Gülcan senin cihazın sürümü zaten iOS 15 te, iOS 16.2 ye bile gelmiş palera1n öyle yazıyor. 15.6.1 ile 15.6 arasında performans farkı varsa bence denemeye değer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

takarcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
ayrıca şurda

hocam bu düz 15.6 değil, RC sürümü (RC = release candidate) yani çok çok ufak bug'lar haricinde resmi sürümden önceki son sürüm demek, bir nevi test sürümü. sizin 15.6 'yı kapalı imzada görmeniz normal. çünkü o resmi sürüm, ama bu OS halen yüklenebiliyor.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
hocam bu düz 15.6 değil, RC sürümü (RC = release candidate) yani çok çok ufak bug'lar haricinde resmi sürümden önceki son sürüm demek, bir nevi test sürümü. sizin 15.6 'yı kapalı imzada görmeniz normal. çünkü o resmi sürüm, ama bu OS halen yüklenebiliyor.
Onu farkettim de, şimdi olurda 14.4 RC sürümünün oluruna bakıyorum:) ya tutarsa gelsin mis gibi fugu14.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@onurcoo şimdi baktım sadece bu açık görünüyor

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
merak eden varsa hala açık mı yapılabiliyor mu diye evet yapılıyor az önce 16.2 den düşürdüm.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@Sinanishik2 ben yükleyemedim, not defteriyle sürümü 15.6 yaptım yedek bozuk uyarısı verdi olmadı.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Konu için teşekkürler.15.7.2 iphone 6s cihazı bu yöntemler ile 15.6 downgrade yapabilirmiyim?
Şuan cihaz 13.5 surumunde. 16 gb oldugu için ben 128 gb yükseltip tekrar 15.7.2 kurmam gerecek.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt