Neler yeni

14.4.2 TEKRAR YÜKLEME

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar iphone 11 aldım 14.4.2 sürümü vardı jailbreak görünce yaptım hemen ama önceki sahibi direk telefondan güncellemiş sağlık uygulaması asstive touch falan calısmıyo ben şimdi 14.4.2 ipsw indirsem direk restore yapmaya izin verirmi yoksa hata verip son sürümemi günceller.

Cihaz
İphone 11
Sürüm
14.4.2

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar iphone 11 aldım 14.4.2 sürümü vardı jailbreak görünce yaptım hemen ama önceki sahibi direk telefondan güncellemiş sağlık uygulaması asstive touch falan calısmıyo ben şimdi 14.4.2 ipsw indirsem direk restore yapmaya izin verirmi yoksa hata verip son sürümemi günceller.
Yeniden başlatınca jailbreak kalkmıyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kalkıyo ama pc ye baglamadan tekrar yapabiliyosun 15 snye falan suruyo

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sen tam olarak ne yapmak istiyorsun? Ben seni anlamadım. Jailbreak kalkınca düzelmiyor mu bu dediklerin?

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yok duzelmıyo Ben sıfırdan 14.4.2 yüklemek istiyorum sıfırdan yukledıkten sonra jb yapmak istiyorum ama izin verirmi bilmiyorum daha önce denemedim his shsh2 kaydıda yok

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim bildiğim, ipsw de kurabileceklerin yeşil olur. İmzasız olanlar kurulmuyor diye biliyorum. Yine de bilen arkadaşlar varsa beni doğrulasın. Mesela ben kırmızı olanlardan indirmiştim bir keresinde fakat olmamıştı. Bilemiyorum hala aynı mı?

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende oyle biliyorum ama üstünde 14.4.2 oldugu için izin verir mi yani bi ihtimal jb gitmeden temiz kurulum yapabilirsem cok iyi olur

hsn.bsr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jb gitmeden derken? Şöyle yap, telefonu kendisinden sıfırla. Ayarlardan sil.

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Bende oyle biliyorum ama üstünde 14.4.2 oldugu için izin verir mi yani bi ihtimal jb gitmeden temiz kurulum yapabilirsem cok iyi olur

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jb'li telefonu ayarlardan sıfırlamayın. Sizin yapacağınız telefon jb'li iken cydiadan Succession tweak ile mevcut sürümünüzü tekrar kurmak. (Telefon sıfırdan kurulacağı için önemli dosyalarınızı yedejlemeyi unutmayın)

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardesım Allah razı olsun aradıgım sey tamda buydu
Mesaj düzenlendi:

Jb'li telefonu ayarlardan sıfırlamayın. Sizin yapacağınız telefon jb'li iken cydiadan Succession tweak ile mevcut sürümünüzü tekrar kurmak. (Telefon sıfırdan kurulacağı için önemli dosyalarınızı yedejlemeyi unutmayın)

oyle denedim ama yıne saglık uygulamasıyla asstıve touch gelmıyo dırek telefondan eskı versıyonun ustune guncelledıgı ıcın sıkıntı oldu galıba

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hatasız yüklediysen sıfır kurulum olarak açılması lazım.. Şüphen varsa tekrar bi kur. Yanlız ipsw.me den sürümü kendiniz indirip filza ile ilgili yere koyun, sizin indirdiğinizi kursun, kendi indirmesin garanti olsun..

Solhan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ilk olarak İ cleamer pro ile terki kalıntılarını silip ardından jailbreak i kaldır telefonu sıfırla tekrardan checkra1n ile jailbreak kur sorunsuz çalışacağını düşünüyorum.

ank06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar successionla sıfırladım problemler duzelmıstı iphone yedegını yukledıkten sonra tekrar aynı problemı yasadım galiba iphonun yedeklerınde bi problem vardı sımdı tekrar sıfırlayıp yedegı yuklemeden programları falan sıfırdan kurdum düzeldi sonra tekrar jb yaptım suan problem yok bu tur problemlerle karsılasan olursa yedekten kaynaklıda olabiliyomuş Saolun Hepiniz.

Tips
Tips
Üst Alt