Neler yeni

13.5 u0 JB uygulama içi satın alma sorunu

larco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Öncelikle merhaba arkadaşlar

A12 (iphone xs max) cihazımda 13.5 ios sürümü varken u0 ile jb yükledim fakat hiçbir uygulama içinden alışveriş yapamıyorum “localiapstore” gibi tweakları falan yüklemedim ve host dosyasını kontrol ettim apple sunucuları yasaklı değil kullandığım tweakler

D8B738A2-4397-4438-9D60-4701A6A52E59.jpeg

sadece bu tweakler yüklü telefonu yeniden başlatırsam sorun çözülüyor denedim fakat jb untethered olduğu için bu bi çözüm olamaz jbli kullanmak istediğimden respring ve LDrestart dahil etkisiz.

hatadan daha detaylı bahsetmem gerekirse mesela bir uygulamada Vip satın almak istiyorum satın al tuşuna bastığımda satın alma ekranı gelmiyor

27B73F63-1E25-4B10-B617-9BAD2E6BF20A.jpeg

en solda 1 ay yazanı almak için bastım fakat o gördüğünüz dönen şey hiç gitmiyor ve satın alım onaylaması çıkmıyor vpn ile de denedim bu arada google dns kullanıyorum zaten.

rootrx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benim ios 13.4.1 ama seninle aynı hatayı alıyorum. Hatta localiapstore'u kaldırdığımda bile normal uygulama içi satın alımı yapamadım. Çözümünü bilen yazarsa sevinirim localiapstore çalışmadı bari normal uygulama içi satın alımı yapabilelim.

larco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@rootrx geçici çözüm buldum respringx isimli uygulamayı indir sonra LDrestart at jailbreak gitmeyecek telefon yeniden başladıktan hemen sonra satın alım yapabilirsin ama 10 15 dk sonra geri eski halini alır @rootrx

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
A-bypass'tan veya Liberty Lite yüzünden olabilir. Sonuçta JB Detection'ı engellemek için bazı servislere bazı dosyalara erişimi kısıtlıyorlar. Safe mode'ta almayı deneyin veya reboot edip JB yapmadan alın, sonra tekrar unc0ver üzerinden JB yaparsınız.

larco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@Jester o tweaklar yeni onlar yokken de böyleydi evet jb gidince düzeliyor fakat sürekli bununla uğraşmak istemediğimden konuyu açtım cevabın için teşekkürler

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
@Jester o tweaklar yeni onlar yokken de böyleydi evet jb gidince düzeliyor fakat sürekli bununla uğraşmak istemediğimden konuyu açtım cevabın için teşekkürler
Rica ederim, sorun çok genel bir sorunsa yakında çözümü/yeni bir güncelleme çıkar. Ben de de Prysm yüzünden, kilit ekranındayken bazen bildirimler tıklayınca açılmıyor. Denetim merkezini açıp kapattıktan sonra açılıyor sadece. Yani bunu Prysm yüzünden olduğunu düşünüyorum sadece bu şekilde düzelince. Diğer yüklediğim bildirim tweakleri de yapmış olabilir.

Levo1203

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Rica ederim, sorun çok genel bir sorunsa yakında çözümü/yeni bir güncelleme çıkar. Ben de de Prysm yüzünden, kilit ekranındayken bazen bildirimler tıklayınca açılmıyor. Denetim merkezini açıp kapattıktan sonra açılıyor sadece. Yani bunu Prysm yüzünden olduğunu düşünüyorum sadece bu şekilde düzelince. Diğer yüklediğim bildirim tweakleri de yapmış olabilir.
Bende de aynı sorun var kaynağı prysm hocam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

larco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
localiapstore u da az önce denedim o da çalışmıyor

Tips
Tips
Üst Alt