Neler yeni

12.4 Jailbreakten sonra güvenlik

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar jailbreakten sonra akbank hesabıma girmeye çalışanlar oldu ve az önce ise takvimlerden bir bildirim geldi you have eon iphone xs max from apple store gibisinden ve açtığımda etkinlik otomatik olarak sonlandı ve şuan görünmüyor. Bu işte bir sıkıntı var apple da olmayacak işler olmaya başladı başına gelen var mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar jailbreakten sonra akbank hesabıma girmeye çalışanlar oldu ve az önce ise takvimlerden bir bildirim geldi you have eon iphone xs max from apple store gibisinden ve açtığımda etkinlik otomatik olarak sonlandı ve şuan görünmüyor. Bu işte bir sıkıntı var apple da olmayacak işler olmaya başladı başına gelen var mı ?

Hangi repolari eklediniz? İndirdiginiz tum tweakleri buraya yazar misiniz? Jailbreaki tweakbox vs. Uzerinden mi yaptiniz?

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hangi repolari eklediniz? İndirdiginiz tum tweakleri buraya yazar misiniz? Jailbreaki tweakbox vs. Uzerinden mi yaptiniz?

tweaklar bunlar. Crackli yada güvenilmez bir repo yok. Şuan jailbreki kullanmıyorum diyebilirim. Artı olarak extender yüklü otomatik uncover ı imzalatıyorum.

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

tweaklar bunlar. Crackli yada güvenilmez bir repo yok. Şuan jailbreki kullanmıyorum diyebilirim. Artı olarak extender yüklü otomatik uncover ı imzalatıyorum.

Nasil jailbreak yaptiniz? Pc ile cydia impactor mu?
Kullandigini repolarinda ekran goruntusunu gonderiniz?
Herhangi baska bir .ipa yuklediniz mi?

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Çok ilginç. İnş birşey çıkmaz

ALCATRAZ

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kardeşim kartlarına işlem kısıtı koy banka uygulamalarına girerken safe modda gir ben öyle yapıyorum bişey satın alıcağın zaman işlem kısıtını açmayı unutma CC modules tweakiyle safe modu control center e koyabilirsin.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Cihazı hemen Dfu moduna al sıfır bir kurulum yap

Linktunes tweaki mi kaldı bu devirde... çöp ve tehlikeli... Crack...

Banka Online şifreni değiştir daha sonra

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Iste bu yüzden JB yapmak da istemiyorum bi andan,,faturali hat da var benim cok tehlikeli :S bildirim icin tskler

Emrhadymn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben ios 9’u 2014’den beri kullanıyordum son bir aya kadar ve İşcep’i aktif kullanıyordum ve bi problem yaşamadım. Sen tüm şifrelerini yenile kimselere dikkat et.

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Dediklerinizi yaptım arkadaşlar fakat uzun yıllardır jb kullandım başıma böyle birşey gelmedi. Sabah ilk işim bu telefonu satmak olacak.

mkm5838

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Dediklerinizi yaptım arkadaşlar fakat uzun yıllardır jb kullandım başıma böyle birşey gelmedi. Sabah ilk işim bu telefonu satmak olacak.

Niye satıyorsunuz ki jb kaldırıp kullanın ?

wolfdr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu bahaneyle değişmiş oluruz işte

Kullandiginiz repolarda guvenilmeyen repolar var. Ve voicechanger xs crackli. O yuzden olmustur. Surekli soyleniyor crackli tweak kurmayin diye ki kurdugunuz crackli tweak eglence amacli yani degmemis de . :(

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
PayPal haricinde nasıl tweak alacağız. Bankalar PayPal ‘a sanal hesap eklemeyi de yasaklamışlar

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

anls41

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar bu kısım nedir ?

Sizde de var mı bu kısım

eyasyerli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Garanti, akbank gibi güvenliğe önem veren bankalar sizin güvenliğiniz için jailbreakli telefonlarda banka uygulamalarını açmaya engel kodlar koyarak kullanıcıları korumaya çalışıyor.

ibrahim27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben JB yaptım hiç bi banka uygulamasına girmedim güvenemiyorum sonuçta uygulamaya güven gidiyoruz profilden ama ne yapıyor bilmiyoruz. Kaldırdım tekrardan JB içim rahat etmiyor JB olunca :hmmm:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben JB yaptım hiç bi banka uygulamasına girmedim güvenemiyorum sonuçta uygulamaya güven gidiyoruz profilden ama ne yapıyor bilmiyoruz. Kaldırdım tekrardan JB içim rahat etmiyor JB olunca :hmmm:
Dev hesapla JB yapın dokunulmamış ipa dosyanızda bir nebze de olsa içiniz rahatlar belki

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Yıllarca jb kullanıyorum, cydia impactor ile kurup kendi profilimi oluşturuyorum, şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım, inşallah yaşamam, şu da bir gerçek ki jb olmadan iPhoneların tadı yok

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt