Neler yeni

12.4 Cihazım 8 Plus 14.8 Günceleme

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Cihazımı En Kolay Nasıl 14.8 Güncellerim Bir Wiffi Ağı Var Elimde Şimdilik Bu Konuda Bana Bir Hacker Arkadsşımız Yardımcı Olabilirmi

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Cihazımı En Kolay Nasıl 14.8 Güncellerim Bir Wiffi Ağı Var Elimde Şimdilik Bu Konuda Bana Bir Hacker Arkadsşımız Yardımcı Olabilirmi

Direk ios 15'e günceller.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
iphone 7 plus cihazınıza 14.8 uncover yok. checkrain yöntemli jb yapabilirsiniz. karar sizin . iyi forumlar.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
yükseltme yöntemleri var evet. jb o sürümde sadece checkrain var. @Umutluyum da ise bildiğim kadarıyla pc yoktu.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yükseltme yöntemleri var evet. jb o sürümde sadece checkrain var. @Umutluyum da ise bildiğim kadarıyla pc yoktu.
Aynen yok işte çok uğraştırıcı olacak 3 senedir 12.4 bekliyom

tnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar jailbreak hakkında pek bilgim yoktu bu yüzden jailbreaklı bir telefona ayarlardan format attım.Cihaz İphone 6 sürüm 12.5.5 2021 ekimde cihaza jailbreak attım sonra telefon yüklediğim tweaklerden dolayı çok yavaşladı bende cydia yı silemediğim için korkup ayarlardan format attım telefonu açtım ama cydia gitmemiş tekrar jailbreak attım cihaza ama cydia sürekli sorun veriyor ne tweak kurabiliyorum ne de silebiliyorum program dosyaları bile güncellenmiyor lütfen yardım edin bu konu hakkınd bilgi sahibi olan kim varsa bana ulaşabilir mi lütfen........
Cihazinizi dfu modda 12.5.5 sürümüne guncelleyip tekrar kullanmaya baslayacaksiniz

Tips
Tips
Üst Alt