Neler yeni

Çözüldü 11.4.1 Safe Mode Sorunu

ademaka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
telefonum un şarjı bitti ve tekrar electra jailbreak yaptım fakat suan safe mod da cydia ya giriyorum fakat yüklü tweakler görünmüyo. defalarca jailbrerak yaptım sonuç aynı. çözümü nedir. daha önce başarmış olanlar yardım ederse sevinirim.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Safe Modda olduğun zamam icleanere gir bütün tweakleri devre dışı bırak telefon normal açıldıktan daha sonra teker teker aktif et dene safe moda sebeb olan tweak bul

ademaka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Safe Modda olduğun zamam icleanere gir bütün tweakleri devre dışı bırak telefon normal açıldıktan daha sonra teker teker aktif et dene safe moda sebeb olan tweak bul
allah razı olsun kardeşim :)

ademaka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
değerli arkadaşım. söylediğini yapıp telefondaki Tweakleri kullanmaya başladım fakat CYDİA ya girdiğimde yüklü tweakler repolar görünmüyor. arama kısmından yeni tweak bulmuyor. defalarca electra ve uncoverla jailbreak yaptıysam da değişen bir şey olmadı. varmıdır düzeltmenin bir yolu ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
değerli arkadaşım. söylediğini yapıp telefondaki Tweakleri kullanmaya başladım fakat CYDİA ya girdiğimde yüklü tweakler repolar görünmüyor. arama kısmından yeni tweak bulmuyor. defalarca electra ve uncoverla jailbreak yaptıysam da değişen bir şey olmadı. varmıdır düzeltmenin bir yolu ?
Uncover ayarlarından reinstall cydia seçeceğini açıp jailbreak yapabilir misiniz?

Tips
Tips
Üst Alt