Neler yeni

Çözüldü 11.3.1 jb Kaldırıp Nasıl Format Atabilirim

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
11.3.1 electra exploit hatası verip duruyor komple kaldırıp format atmak istiyorum yapmam gereken önemli adımlar varsa yardımcı olur musun

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Developer hesabınız olmadan 3. parti uygulamalardan electrayı kullanmaya çalışıyorsanız error exploit hatası almanız normaldir. Developer hesabınızın olmasını öneriyorum. Sitede bununla ilgilenen yöneticiler var. Electra vfs sürümünü deneyin Mptcp olanı şuan sorunlu 3. parti imzalama servislerinde. jailbreak aktif olduktan sonra
Tweak - iOS Cleaner 11 (Türk Geliştirici Önder AZAZİ)
kullanarak jb kaldırabilirsiniz.

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Developer hesabınız olmadan 3. parti uygulamalardan electrayı kullanmaya çalışıyorsanız error exploit hatası almanız normaldir. Developer hesabınızın olmasını öneriyorum. Sitede bununla ilgilenen yöneticiler var. Electra vfs sürümünü deneyin Mptcp olanı şuan sorunlu 3. parti imzalama servislerinde. jailbreak aktif olduktan sonra
Tweak - iOS Cleaner 11 (Türk Geliştirici Önder AZAZİ)
kullanarak jb kaldırabilirsiniz.
Bu developer hesabını ücretle mi alıyoruz

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
kurulu tweakleri manuel kaldır sonra çalıştır programı kaldırır o ek bir şey yapmana gerek yok.

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
bu exploit hatasını bende aldım iki gün uğraştım 11.3.1 deyim en son tweakboxtan remove electra ile cydia sildim sonra bir risk aldım ignition.fun dan th0e u kurdum şu an sıkıntısız jailbreak kullanıyorum.artık benim şansımamı yoksa herkesemi denk gelir bilmiyorum.Th0r yükledim tavsiye ederim.En kötü zaten format atmayı göze almışssın sıfırdan ios 12 kurarsın

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
bu exploit hatasını bende aldım iki gün uğraştım 11.3.1 deyim en son tweakboxtan remove electra ile cydia sildim sonra bir risk aldım ignition.fun dan th0e u kurdum şu an sıkıntısız jailbreak kullanıyorum.artık benim şansımamı yoksa herkesemi denk gelir bilmiyorum.Th0r yükledim tavsiye ederim.En kötü zaten format atmayı göze almışssın sıfırdan ios 12 kurarsın
İyi de format olan sürümde sıfırlamak ;) arkadaş sürümünde kalmak istiyor anlaşılan. Jb kaybetmek göze alınacak risk değil :)

NEHIR4233

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
İyi de format olan sürümde sıfırlamak ;) arkadaş sürümünde kalmak istiyor anlaşılan. Jb kaybetmek göze alınacak risk değil :)
valla ben th0r kullanıyorum şimdilik bir sıkıntı yok.şu an gördüğüm kadarıyla electrada sıkıntı var bu sıkıntıyı bende yaşadım.

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
herkese teşekkürler çözümlendi konu allah razı olsun ilginizden dolayı :)

mkaanckmkli

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Sende nasıl çözümlediğini anlatırsan eminim başkalarınında işine yarayacaktır.
ignition dan vfs olanı yükledim jb yi aktif ettim pc den iucache dı galiba cmd den yazıp respring attıktan sonra düzeldi
coolstar saolsun kendisi bağlanıp yaptı

osY

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iOS Cleaner 11 videosunu izle aynısını yap ben geçen hafta kaldırdım sonra tekrar yükledim . Sorunsuz format atiyor.

Tips
Tips
Üst Alt