Neler yeni

11.3.1 Houdini sorunları

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Forumdaki yüklemeyin sağlıklı olmaz ibaresine rağmen biraderle test cihazımıza houdini kurduk. Kilit ekran şifre kısmını değiştirdik. Geri düzeltmek için giremiyoruz bile direk cihaz kendini yeniden başlatıyor. Sadece onunla kalmayıp appstoredan uygulama bile kuramıyoruz. Sürümden olmak da istemiyoruz. Houdininin yeni sürümünü mü beklemeliyiz? Yaktın bizi abraham masri...
İphone 6
İos 11.3.1

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende denedim onu.kilit ekranını bir türlü eski haline getiremedim sonra telefonu sıfırladım

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Bu tip sorunlar olduğunu hatta geri düzeltilemediğini daha önceki yorumumda belirtmiştim. Fakat heves mi diyelim, merak mı diyelim bilmiyorum, insan denemek istiyor elbet. Çoğu eklentisinde telefonu sıfırlayarak bile düzelebileceğini düşünmüyorum, çünkü Jailbreak gibi telefon dosyalarına müdahale ediyor. Sende şu anlık durum nasıl? @emrrkosem

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
Jailbreak yapılmış cihazlarda sıfırlama işlemi çok sağlıklı değil ve bu beta kurulumu yanında sıfırlama ilerde ciddi sorunlar oluşturabilir.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Şu an cihazını sıfırlasa bile düzeleceğinin garantisi yok zaten. İmzalar açık olmadığı için mecburen ayarlardan sıfırlamak zorundasın. Bu ayarlardan sıfırlama olayında da, Houdini gibi üçüncü parti uygulamaların yol açtığı kalıntılarını temizlemesini/düzeltmesini beklemeyin derim. Sonuçta bu ayarın vereceği komutlar, temizleyeceği dosyalar, belli başlı sistem dosyalarıdır.

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Bende i tunes shsh2 kaydı ile ios 11.3.1 restore etmiştim. Sorunları oldu appstoreden hiçbirşey indirmiyordu.
Mesaj düzenlendi:

Shsh2 bloobs ile restore ettim ama normal i tunes restoresi kadar sağlıklı değil gibi geldi.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Forumdaki yüklemeyin sağlıklı olmaz ibaresine rağmen biraderle test cihazımıza houdini kurduk. Kilit ekran şifre kısmını değiştirdik. Geri düzeltmek için giremiyoruz bile direk cihaz kendini yeniden başlatıyor. Sadece onunla kalmayıp appstoredan uygulama bile kuramıyoruz. Sürümden olmak da istemiyoruz. Houdininin yeni sürümünü mü beklemeliyiz? Yaktın bizi abraham masri...
İphone 6
İos 11.3.1
Jailbreak çıkana kadar bu sorunlarla pek ilgilenen geliştirici olmaz, Abraham masri ise bu sorunu çözermi yada çözebilir mi kafalarda kocaman soru işareti. geçen sene to panga faciası gündemdeydi bu sene de houdini devam ediyor. burda sizlere önerilmeyen konuların ciddiyetini anlayabilmeniz için böyle durumlar yaşamanız gerekiyor demek ki. umarım en kısa sürede çözüme ulaşırsınız.

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende i tunes shsh2 kaydı ile ios 11.3.1 restore etmiştim. Sorunları oldu appstoreden hiçbirşey indirmiyordu.
Mesaj düzenlendi:

Shsh2 bloobs ile restore ettim ama normal i tunes restoresi kadar sağlıklı değil gibi geldi.
App store olayını itunesden sürüm güncelleyerek mi düzelttiniz?

ReVdL

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
evet ama önceki ios 11.3.1 imzası kapanmıştı shsh2 kaydı ile futurerestore programı ile yaptım,64 bit pc bulmam uğraştırdı.
Mesaj düzenlendi:

Restore ettim noncereboot ile nonce set yaptım

emrrkosem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu tip sorunlar olduğunu hatta geri düzeltilemediğini daha önceki yorumumda belirtmiştim. Fakat heves mi diyelim, merak mı diyelim bilmiyorum, insan denemek istiyor elbet. Çoğu eklentisinde telefonu sıfırlayarak bile düzelebileceğini düşünmüyorum, çünkü Jailbreak gibi telefon dosyalarına müdahale ediyor. Sende şu anlık durum nasıl? @emrrkosem
Şuanlık bir sıkıntı yok sıfırlayalı 2 gün oldu birşey olursa yazarım

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
İphone 6
İos 11.3.1
shsh kaydınız varsa en güzel FutureRestore yapmak olacaktır.. 11.3.beta6 yı yükleyip ordan da FR ile 11.3.1 yükleyebilirsiniz. En sağlıklısı odur :okay:

Nortorein

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
shsh kaydınız varsa en güzel FutureRestore yapmak olacaktır.. 11.3.beta6 yı yükleyip ordan da FR ile 11.3.1 yükleyebilirsiniz. En sağlıklısı odur :okay:
Var hocam biraz beklemeyi düşünüyorum belki abraham masri düzeltir olmazsa böyle yapıcam.

Tips
Tips
Üst Alt