Neler yeni

Çözüldü 11.3.1 FutureRestore mümkün mü

God3err

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar

Ben 11.3.1 de iken bir hata sonucu telefonumu bozdum ve 11.4.1 e geçmek zorunda kaldım önceden SHSH2 kaydı almıştım Telegram Jailbreak botu aracılığıyla (hatalı almadıysam aldım) şimdi bu SHSH2 verisiyle ben 11.3.1 e geri dönebilir miyim yoksa dönüşü olmayan akşamın ufkunda mıyız :D yardım ederseniz sevinirim :D

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Selamlar

Ben 11.3.1 de iken bir hata sonucu telefonumu bozdum ve 11.4.1 e geçmek zorunda kaldım önceden SHSH2 kaydı almıştım Telegram Jailbreak botu aracılığıyla (hatalı almadıysam aldım) şimdi bu SHSH2 verisiyle ben 11.3.1 e geri dönebilir miyim yoksa dönüşü olmayan akşamın ufkunda mıyız :D yardım ederseniz sevinirim :D

hayır malesef yapamazsın

God3err

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
hayır malesef yapamazsın
Peki 11.4 Betalardan birine geçebilir miyiz ? Beta 1 veya 3 e sanırım o da şuan mümkün değil

Böyle bir video gördüm ama :

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

omeraksoy

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Video oynatamam şuan ama onlarda mümkün değil beklemek zorundasın

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selamlar video zaten bizim videomuz.

Durumu şöyle özetleyeyim. FR yapmak için noce değeri ayarlaman lazım. O ayarı da exploit ile yapılabilyior sadece. 11.4.x ve üstünde şu anda exploit olmadığından FutureRestore da yapamazsın.
11.4 betalarının da imzaları kapalı olduğundan onlara da geçemezsin.

Yanı Özetin de özetine gelecek olursak; beklemen lazım :D Forumu takip etmeye devam et.. gelişme olursa anında buradan haber verececeğiz ;)

Tips
Tips
Üst Alt