Neler yeni

11.2.6 —11.3.1 ve AppCake

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.2.6 —11.3.1 jailbreak için appcake tam anlamıyla kullanılır halde midir yada önerisi olan var mı appcake ayarında jailbreak 11.2.6 cihaz

mctuna

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
11.2.6 —11.3.1 jailbreak için appcake tam anlamıyla kullanılır halde midir yada önerisi olan var mı appcake ayarında jailbreak 11.2.6 cihaz
Appcake reposundan indir ve kur 11.1.2 de sorunsuz çalışıyor diğerlerinde de çalışacağını tahmin ediyorum

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Daha önce denemiştim birkaç uygulama denemiştim kiminde indirmemişti indirilende açılmadan kapanıyordu

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
yada önerisi olan var mı appcake ayarında jailbreak 11.2.6 cihaz
Şunu anlamak için kaç defa okudum bilmiyorum. AppCake ayarında cihaz derken?

Konuya gelirsek; Offline Pages ve Puffin Browser Pro uygulamalarını yüklemeyi denerseniz, AppCake'in çalıştığını görebilirsiniz arkadaşlar. AppCake'te tüm uygulamalar çalışacak diye bir kaide yok maalesef. Bunlar 3. Parti uygulamalar olduğundan dolayı, yasadışı bir şekilde çıkarılıp paylaşılıyor. E haliyle, her cihaz ve sürümle uyum sağlamıyor. Eğer bu belirttiğim uygulamalar da çalışmazsa, AppCake reposunda (cydia.iphonecake.com) AppSync Unified Tweak'inin kurulu olduğundan emin olun.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
Daha önce denemiştim birkaç uygulama denemiştim kiminde indirmemişti indirilende açılmadan kapanıyordu
aynı sorun tutuapp dede var indiriyorum ama girdiğim zaman atıyor
iOS 11 ile birlikte 32-bit uygulama desteği son buldu. Ve App Store'da güncellenmemiş tonlarca 32-bit uygulama bulunuyor. Eğer bir ipa'yı indirdip kurduktan sonra açılmıyor ise bu sebepten dolayıdır. Bunun da AppCake ile bir ilgisi yok, yani bir alternatif bulsanız dahi o uygulama geliştiricileri tarafından güncellenmedikçe açılmayacaktır.

Başlığı da düzenledim, bundan sonra dikkat edin :okay:

memurchan34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Şunu anlamak için kaç defa okudum bilmiyorum. AppCake ayarında cihaz derken?

Konuya gelirsek; Offline Pages ve Puffin Browser Pro uygulamalarını yüklemeyi denerseniz, AppCake'in çalıştığını görebilirsiniz arkadaşlar. AppCake'te tüm uygulamalar çalışacak diye bir kaide yok maalesef. Bunlar 3. Parti uygulamalar olduğundan dolayı, yasadışı bir şekilde çıkarılıp paylaşılıyor. E haliyle, her cihaz ve sürümle uyum sağlamıyor. Eğer bu belirttiğim uygulamalar da çalışmazsa, AppCake reposunda (cydia.iphonecake.com) AppSync Unified Tweak'inin kurulu olduğundan emin olun.
Bilgi için teşekkürler appcake e çözüm olarak ve alternatif olarak şeklinde sormuştum ( cihaz i7 plus 11.2.6 ) :) orda birleşik yazdığımdan anlam karışması olmuş

Uguraslan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kendi reposunda 5.5.8.1 surumuyle tavsiyem repo.hackyouriphone.org reposundan indirin surum 5.5.9.1

Tips
Tips
Üst Alt