Neler yeni

Çözüldü 11.1.1 sürekli safe mode'a düşüyor lütfen yardım

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merhaba arkadaşlar. 11.1.1 jailbreak kullanıyorum. cihazım sürekli safe mode'a düşüyor. yada ayarlar/cydia vs herhangi bir uygulamaya girdiğimde kendi kendine respring yapıyor ve ardından safe mode'a geçiyor. restart the springboard dediğim zaman kendine geliyor. acaba kullandığım tweakler arasında uyumsuz bir tweak mi var? hepsi düzgün çalışıyor fakat uyumluluk sorunu mu var acaba yardımcı olabilir misiniz? kullandığım tweakler:
realcc / alkaline / pulltorespring / safarifullscreenscrolling / app percent / photosize / taptapflip / mimport / ezcc / denyphotoalbums / videohud / avlock / skinnysettings / liberty lite / eclipsex / noctisxi / sleepytime / crashreportxi / byesponsorinsta / miscsettings / ccsupport / xb-ccmodules / ccvpn / weathervane / inapp / springtomize 4 / nomoreappbar / swipeselection pro / ext3nder / letmeknow / blackkeyboard / killbackground11 / minimal hosts blocker / taptaputils / dismissprogress / croutons / rounddockxi / appcake / lteto4g / easyfindonpage / pigeon / anemone

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kullandığın repoları ss atar mısın ? Ayrıca crashreporter den bakabilirsiniz sorun yaratan hangisi diye

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kullandığınız tweaklerde crackli mevcut. Cracklilerin hepsini silip kullanın bakalım. Şayet respring yemezseniz büyük ihtimalle packix reposuna ait tweaklerden kaynaklı.

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
O kadar tweak bana kurulsa ben bile safe moda gecerim bana da oluyor bu arada belirli araliklarla ve uygulamaya tikladigimda genelde.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Anemone / miscsettings ve miscsettings’in bağlayıcısı libSparklist kaldırdım şu anda rahat bir şekilde kullanım yapabiliyorum anemone’u bigboss’tan miscsettings ve bağlayıcısını idevicehacked’tan indirmiştim. Crash raporlarının çoğunda da anemone gözüküyordu buna nasıl bir çözüm bulabilirim anemone’u başka hangi repodan indirebilirim?

illegalgun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
dostum olay springtomize 4 tweakında bitiyor bende de oluyodu hep safe mode safe mod illallah ettirdi sonra farklı repolardan deneyip kurdum hep aynı ama onu kaldırınca sürekli safe mod muhabbeti kalktı günde 1 kere falan artık

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
dostum olay springtomize 4 tweakında bitiyor bende de oluyodu hep safe mode safe mod illallah ettirdi sonra farklı repolardan deneyip kurdum hep aynı ama onu kaldırınca sürekli safe mod muhabbeti kalktı günde 1 kere falan artık
Ya açıkcası springtomize 4'ün uyumlu olmadığını biliyorum ama sırf ana ekrandaki uygulamaların sayısını değiştirebiliyoruz 1 satır daha ekleyebiliyoruz ya onun için kullanıyorum yoksa silerdim. Sadece bunun için kullanabileceğim bir tweak biliyor musunuz peki?

illegalgun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ya açıkcası springtomize 4'ün uyumlu olmadığını biliyorum ama sırf ana ekrandaki uygulamaların sayısını değiştirebiliyoruz 1 satır daha ekleyebiliyoruz ya onun için kullanıyorum yoksa silerdim. Sadece bunun için kullanabileceğim bir tweak biliyor musunuz peki?
maalesef bilmiyorum bende saatteki saniye , iconsizer ve multitasking için kullanıyordum da bazı şeylerden feragat etmek lazım oluyor önemli bi anda safemoda geçmesi kötü oluyor

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben anemone ve onun bagimliliklarini kaldirinca hallettim sorunu. Simdi tekrar kurup denicem, temalari ve bagimliliklarini tek tek denicem.

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anemone de degil. Ccmodules etki ediyor sanirim. Cunku onu kaldirdim hala safe moda a gecis yapmadin.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Cihazın safe Moduna girmesi hiç bir zaman sağlıklı olmaz, bazen Tweaklerin ufak bir ayarı Cihazı safe Moduna atar yani Tweaklerin ayarlarınada bak.. Tweak içinde bazı ayarları kapat öyle dene

CC görevi olan Tweakler daha çok hassasiyet ister

JailbreakTR

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bende de çok safe mode a düşüyordu semi restore ve delectra ile sıfırladıktan sonra kullandığım tweaklerin sayısını düşürdüm tweak çakışması olmasa bile sıkıntılı bir jailbreak electra.. Eskisi gibi safe mode a düşmüyor artık fakat rahatsız etmeyecek şekilde arada donma ve safe moda düştüğü halen oluyor

corleone.vito1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cihazın safe Moduna girmesi hiç bir zaman sağlıklı olmaz, bazen Tweaklerin ufak bir ayarı Cihazı safe Moduna atar yani Tweaklerin ayarlarınada bak.. Tweak içinde bazı ayarları kapat öyle dene

JailbreakTR
Ben ccmodulu kaldirdim su an atmadi henuz. Simdiye kadar 10 defa atardi.

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

JailbreakTR
Bendeki safe mode sorunu Anemone yüzünden kaynaklanıyordu. Anemone silerek bu sorunu kaldırdım ortadan fakat Anemone kullanmak istiyorum bu sorun olmadan nasıl kullanabilirim?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bendeki safe mode sorunu Anemone yüzünden kaynaklanıyordu. Anemone silerek bu sorunu kaldırdım ortadan fakat Anemone kullanmak istiyorum bu sorun olmadan nasıl kullanabilirim?
Bende sizinle aynı durumdayım.. Bu yüzden kullanamıyorum malesef..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bende sizinle aynı durumdayım.. Bu yüzden kullanamıyorum malesef..

Bende aynı konudan muzdariptim bu şekilde çözdüm 2 gündür atmıyor safe moda sizde bi deneyin anemonu kurduktan sonra
iCleaner Pro açın Açtıktan sonra, sol alttaki + simgesine dokunun, Cydia Substrate Eklentileri'ni seçin ve AnemoneUIKit.dylib kapatın

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Beyler ben cydia sildim yükledim yinede safa mode düşüyor sürekle 5 tane teweak var onlarda sorun çıkarmayan tweakler yüklü tweakler bunlar
Aerial
Akline
Ext3nder
FilzaEscaped
Cercube for YouTube
Lütfen biri yardım edebilir mi

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Önce tek tek denemelisin belli ki bir tweak kaynaklı o sorun kalkarsa safe yemez

mstgezici

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sitenin reposunda bu tweak kurup neyin neden olduğunu öğrenenilirsin

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
sitenin reposunda bu tweak kurup neyin neden olduğunu öğrenenilirsin

Tmm yüklüyorum resim atarım safe mode düşünce
Mesaj düzenlendi:

Yine attı safe mode
3F059188-1402-4283-89ED-61A2D08FEDA5.png12233B6C-E662-43A3-B864-3764FD586D9E.png

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Beyler ben cydia sildim yükledim yinede safa mode düşüyor sürekle 5 tane teweak var onlarda sorun çıkarmayan tweakler yüklü tweakler bunlar
Aerial
Akline
Ext3nder
FilzaEscaped
Cercube for YouTube
Lütfen biri yardım edebilir mi
Filzayı kaldır sitemizin reposundan kur.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Filzayı kaldır sitemizin reposundan kur.
Sorun devam ediyor olmuyor 1 yada 2 saate bir safe mode düşüyor
Mesaj düzenlendi:

Cydia silip yükledikten sora kalan kalıntılar oluyor onlardan kaynaklı olabilir

Son düzenleme:

cihanaggoz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Teşekkür ederim, 12.4 sürüme sahip iPhone 6S+ cihazım için çökmeye sebep olan tweak intelligentpass. Çok sevdiğim tweakti kendisi, üzdü.

Tips
Tips
Üst Alt