Neler yeni

Çözüldü 10.3.3 Jailbreak Sonrası İnternet Sorunu

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Tuhaf bi şekilde 11.1.2 deki şarj sorunu jailbreak yaptıktan sonra gitti

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Seneye çıkar mı acaba 11.2 için
JB Saati zamanı olmaz , bazı geliştiriciler bir kaç gün önce haber veriyorlar ama bazılarıda anında yayınlıyorlar.. 11.2'de beklersen daha avantajlısın çünkü son çıkan Electra JB nin bir çok yaması 11.2'de çalışıyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

21huseyin

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Seneye çıkar mı acaba 11.2 için
Sürüm çıktıktan sonra eğer açık bulunmuş ve apple a satılmışsa 3 ay süresi var.Apple 3 ayda açığı kapatmazsa açık paylaşılır jailbreak için ilk adım atılmış olur.Eğer açık apple a hiç satılmamışsa jailbreakhemen de çıkabilir.11.2 açığı satıldı diye biliyorum.

g0blin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
JB Saati zamanı olmaz , bazı geliştiriciler bir kaç gün önce haber veriyorlar ama bazılarıda anında yayınlıyorlar.. 11.2'de beklersen daha avantajlısın çünkü son çıkan Electra JB nin bir çok yaması 11.2'de çalışıyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Çökme gibi şeyler söz konusu oluyor mu electra gibi tweak yükleme araçlarında

g0blin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm çıktıktan sonra eğer açık bulunmuş ve apple a satılmışsa 3 ay süresi var.Apple 3 ayda açığı kapatmazsa açık paylaşılır jailbreak için ilk adım atılmış olur.Eğer açık apple a hiç satılmamışsa jailbreakhemen de çıkabilir.11.2 açığı satıldı diye biliyorum.

Google’nin ekibi untethered jailbreak yaptılar 11.2.x sürümü için fakat yayınlamayacaklarını söylediler

Tips
Tips
Üst Alt