Neler yeni

1 gün aralıkla açtıgım iki farklı konunun aynı gün açtım diye kilitlenmesi

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
sa, foruma haftada 2 3 kez giren tweak bakıp cıkan biriyim herkes sorarken ben de tweak sorup destek almak istedim. bu konuyu salı bu konuyu çarşamba günü açtığım halde @Se7Touch adlı moderatör arkadaş, aynı gün içinde 10 dakika aralıklarla konu açmışsın diyerek iki konumu da kitliyor ve ben cevap alamadan konu kapanmış oluyor, ben şimdi ne yapayım tweak isteğim oldugu zaman aylık takvim tutup her ay bir tane mi sorayım ?

iskitli

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
bir dalgınlığı olmuştur belki :hmmm:

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
bir dalgınlığı olmuştur belki :hmmm:
bana özelden öyle bi yazıldı ki yok baskasının hakkına giriyorsun falan, dalgınlık olmuş olabilir eyvallah ama bana özelden çıkış yapan arkadaşı aynı şekil bekliyorum durumu acıklamasını

TheKingsMan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tweak isteğinizi açılan konudan devamını istediği için kapatmıştır çünkü her tweak soran konu açsaydı aşırı bir kalabalık olurdu
Diğer yansıtma konusu için daha önceden de konu açılmıştı bilmem kaç kere forumda aratma yapsaydınız oradaki cevaplar tatmin edici olurdu iPhonedan televizyona yansıtma için kablo gerekiyor onun dışında tv castlar var stabil çalışmıyor sadece bulduğun linki tvden açmaya çalışıyor reklam vs girince açmıyor bu nedenle

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Tweak isteğinizi açılan konudan devamını istediği için kapatmıştır çünkü her tweak soran konu açsaydı aşırı bir kalabalık olurdu
Diğer yansıtma konusu için daha önceden de konu açılmıştı bilmem kaç kere forumda aratma yapsaydınız oradaki cevaplar tatmin edici olurdu iPhonedan televizyona yansıtma için kablo gerekiyor onun dışında tv castlar var stabil çalışmıyor sadece bulduğun linki tvden açmaya çalışıyor reklam vs girince açmıyor bu nedenle
bana bu durum izah edilip kapanabilirdi dostum. burda kavga çıkartmaya çalışmıyorum ancak atılan mesaj şu: 10 dakika arayla konu açıyorsun başka konular açıp cevap bekleyen üyelerin hakkını yedirecegimizi mi sandın ? ne yaptım ben adam mı öldürdüm adam akıllı bi üslupla gelseydi arkadas bu kadar konu acıp yaygara yapmazdım kendisi hala çevrimici ancak cevap veremiyor(!)

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Durumu farkedince epey güldüm :D:D

Öncelikle 1 gün aralıkla açtığı iki konu yardım sayfasında üst üste gelince aynı şeyi yapan başka bir kullanıcının ardından bu arkadaşında arada kaynamış. Tamam burada benim dalgınlığım olmuş bunun için özür dilerim.

Ama olsun bu yine de arkadaşı haklı çıkarmaz çünkü forum kurallarımızdan biriside "Arama yapmadan konu açmamak" tır. :)

Keza arkadaşın sorduğu iki soru;

1. Selfie kamera sorunu arama sonuçları: Google search results

2. Ekran yansıtma sorunu arama sonuçları: Google search results

numansahinn

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Durumu farkedince epey güldüm :D:D

Öncelikle 1 gün aralıkla açtığı iki konu yardım sayfasında üst üste gelince aynı şeyi yapan başka bir kullanıcının ardından bu arkadaşında arada kaynamış. Tamam burada benim dalgınlığım olmuş bunun için özür dilerim.

Ama olsun bu yine de arkadaşı haklı çıkarmaz çünkü forum kurallarımızdan biriside "Arama yapmadan konu açmamak" tır. :)

Keza arkadaşın sorduğu iki soru;

1. Selfie kamera sorunu arama sonuçları: Google search results

2. Ekran yansıtma sorunu arama sonuçları: Google search results
böyle izah et gözümü ye :) bana saçmalamıssın, hak yiyorsun falan diye cıkınca konu buralara geldi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Ne diyorum sana o konuşmanın tamamı senin üst üste konu açtığını sanmam üzerineydi o yüzden boşver takma artık bi hükmü kalmadı. :D

Tips
Tips
Üst Alt